ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+20
kostasginn
takaros7
aprovreprtos
iakovos30
chris240796
Kyriakos_91
kouroupas
xavi 7
SpeedDemon_1989
IptamenosOllandos
gueer_1992
lolompas
makaras99
Xalkiotis
kanonieris
theKING_gr
prooakis
Blaze239
giannhssCR7
alexteo
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AuthorMessage
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 19971
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:46

Θελεις να σου εξηγησω με pm η εδω? εχει νοημα θα αλλαξει κατι η τσαμπα θα σου πω προσωπικα μου δεδομενα?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:53

Δεν θέλω να μου αναφέρεις προσωπικά δεδομένα αν υπάρχουν απλά εξήγησε μας γιατι έφυγες και θα ζητήσω να μου ανεβασεις σε φωτο την συνομιλία σας με τον iptamenos ollando στο ps3 ώστε να ενημερωθούμε όλοι τι θες να αλλάξει δλδ συμφωνία θες να κάνουμε; Κατηγορίες ως ψεύτη το άτομο που θα μας εκπροσωπήσει στο παγκόσμιο πρωτάθλημα , δεν πρέπει να ενημερωθούμε όλοι τι έχει γίνει ;;;
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 19971
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:00

Ο ιπταμενος ολλανδος θα μας εκπροσωπησει στο παγκοσμιο πρωταθλημα? ΟΚ ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ.. Σπουδαιο πραγμα αυτος που σε εκπροσωπει στο πανελληνιο πρωταθλημα Pro αξιζει το σεβασμο μας ως ανθρωπο δλδ? Αθανατη Ελλαδα ζεις με τις ταμπελες. Ο ιπταμενος σου δειξε φωτο δλδ απο τη συνομιλια μας και πηρες την αποφαση η επειδη μας εκπροσωπει στο πανελληνιο πρωταθλημα ειναι σοβαρος ανθρωπος και δε λεει ψεματα?
Αν σου πω τι συνεβη εννοειται οτι θα σου πω προσωπικα ζητηματα μου οποτε πρεπει να χει νοημα για να στα πω αλλιως μη χανω το χρονο μου. Αν ειναι θεμα με τη κοπελα μου-αρραβωνιαστικια μου και με τη δουλεια μου εχει αξια να φυγω απο ενα παιχνιδι προ?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:14

Blaze239 wrote:
Ο ιπταμενος ολλανδος θα μας εκπροσωπησει στο παγκοσμιο πρωταθλημα? οκ ετσι εξηγουνται ολα.. Σπουδαιο πραγμα αυτος που σε εκπροσωπει στο πανελληνιο πρωταθλημα Pro αξιζει το σεβασμο μας ως ανθρωπο δλδ? Αθανατη Ελλαδα ζεις με τις ταμπελες. Ο ιπταμενος σου δειξε φωτο δλδ απο τη συνομιλια μας και πηρες την αποφαση η επειδη μας εκπροσωπει στο πανελληνιο πρωταθλημα ειναι σοβαρος ανθρωπος και δε λεει ψεματα?
Αν σου πω τι συνεβη εννοειται οτι θα σου πω προσωπικα ζητηματα μου οποτε πρεπει να χει νοημα για να στα πω αλλιως μη χανω το χρονο μου. Αν ειναι θεμα με τη κοπελα μου-αρραβωνιαστικια μου και με τη δουλεια μου εχει αξια να φυγω απο ενα παιχνιδι προ?

Το ιδιο θα ελεγα αν καποιοσ κατηγορουσε και εσενα , η καποιο μελος απο το φορουμ μας, τι σε πειραζει δλδ σε αυτη την αναφορα??? Σιγουρα υπαρχουν πιο σοβαρα θεμματα στην ζωη απο το pro, αλλα στο φορουμ μας εχουμε καποιους κανονες που για να παρεις μερος στα τουρνουα και να διεκδικησεις επαθλα αξιας , τους εχεις αποδεχτει, ο iptamenoς εκανε την καταγκελια εσυ δεν απαντησες ως οφειλες, ουτε καν εστειλες ενα pm στον admin να ενημερωσεις οπως λεει ο κανονισμος...τιμωρηθηκες διοτι εφυγες απο αιθουσα αγωνα πριν ολοκληρωθει η πραξη.Σε ενημερωνω οτι το καλοκαιρι τιμωρηθηκε ο κολλητος μου με τον ιδιο αποκλεισμο, αυτα για να μην νομιζεις οτι εμεις δεν τηρουμε την αξιοκρατια ολων των μελων του φορουμ και κανουμε διακρισεις...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:27

StathisPro7 wrote:
Διαλεγω για τα ημιτελικα Barcelona

ΔΕΚΤΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΟΥ
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 19971
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:28

Οποιος ειναι εξυπνος καταλαβαινει απο τις απαντησεις σου πολλα, εγω προσπαθησα να σας κανω να καταλαβετε να βελτιωθειτε.. Οι αποφασεις επειδη καποιος ειπε κατι χωρις να το ψαξετε ειναι αστειες. Συμβουλη ρωτηστε τον sakiskar που εχει διοργανωσει απειρα τουρνουα για να μαθετε να συμπεριφερεστε αν θελετε να προχωρησετε και να τον ρωτησετε επιπλεον γιατι στο site που ηταν οι συμμετοχες ολο και γινοντουσαν περισσοτερες ενω εσας ολο μειωνονται. Ειναι η πρωτη φορα που δημιουργω θεμα αν και εχω συμμετασχει σε απειρα τουρνουα και σε πολλα site! Η ηττα ειναι μερος του παιχνιδιου την απολαμβανεις και αυτη, η αδικια και η ψευτια ομως δεν παλευεται.
Τσαμπα ασχοληθηκα τελικα και να μαθετε οτι οποιος ειναι δικαιος ποτε δε θα χασει.. Το νοημα ειναι να υποστηριζεις το παιχνιδι παντα, αν μπορειτε να καταλαβετε
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:38

για να μην συνεχισουν οι βλακειες...πιστευεις οτι κυνηγυσα τν αποκλεισμο σου...οκ! για ποιο λογο?γιατι δεν μπορω να σε κερδιζω...οκ το δεχομαι αλλα μην αρχισεις τα δεν βαριομουν γιατι πολυ απλα ειπες μετα τα δυο ματς ΦΙΛΕ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΙΖΩ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ...εε αυτο να το σκεφτοσουν πριν παιξουμε...και εγω μ τν the king σημερα αφιερωσα παραπανω χρονο αποτι χρειαζοταν...δεν μ αρεσε αλλα εκατσα και επεξα...αμα σηκονομουν να φυγω ας μ ελεγε οτι η8ελε το παιδι(πραγμα που εγω δεν εκανα)...εγω αυτο που ειπα ηταν επειδη βαριοσουν δεν ολοκληρωσαμε τα ματς μας ... δεν ζητησα τπτ ουτε ηξερα για αυτους τους κανονες οπως προαναφερ8ηκα
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 19971
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:50

Ο λογος ηταν οτι βαριομουν???
Ειπα εγω οτι βαριεμαι να παιξω??
Δε ντρεπεσαι? Ορκιζεσαι στη ζωη σου οτι ειπα τετοιο πραγμα???
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:56

ναι το πες κ μετα ανεφερες κ αλλες δικαιολογιες...μην μ τρελενεις τωρα
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:57

λοιπον οτι θες γραψε εγω δεν ξανα ασχολουμαι μ τ παρων θεμα...ο αναγνωστης ας ασκει διακριση στα λεγομενα που 8α υποθουν ...αυτα απο εμενα
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 07:59

Blaze239 wrote:
Οποιος ειναι εξυπνος καταλαβαινει απο τις απαντησεις σου πολλα, εγω προσπαθησα να σας κανω να καταλαβετε να βελτιωθειτε.. Οι αποφασεις επειδη καποιος ειπε κατι χωρις να το ψαξετε ειναι αστειες. Συμβουλη ρωτηστε τον sakiskar που εχει διοργανωσει απειρα τουρνουα για να μαθετε να συμπεριφερεστε αν θελετε να προχωρησετε και να τον ρωτησετε επιπλεον γιατι στο site που ηταν οι συμμετοχες ολο και γινοντουσαν περισσοτερες ενω εσας ολο μειωνονται. Ειναι η πρωτη φορα που δημιουργω θεμα αν και εχω συμμετασχει σε απειρα τουρνουα και σε πολλα site! Η ηττα ειναι μερος του παιχνιδιου την απολαμβανεις και αυτη, η αδικια και η ψευτια ομως δεν παλευεται.
Τσαμπα ασχοληθηκα τελικα και να μαθετε οτι οποιος ειναι δικαιος ποτε δε θα χασει.. Το νοημα ειναι να υποστηριζεις το παιχνιδι παντα, αν μπορειτε να καταλαβετε
Ενας εξυπνος αντρας οταν κανει λαθος σταματαει , και αναγνωριζει το λαθος του, εσυ που μας κατηγορεις οτι ευνοησαμε ενα παιχτη α) δεν μας απαντησες γιατι εφυγες απο την αιθουσα αγωνα , β) σου ζητησα να μας δειξεις την συνομιλια σου με iptameno και αντι για αυτο αρχισες να μας λες να βελτιωθουμε ωστε να σε ευνοουμε.... αυτο μαλλον εννοεις... , και οτι αν δεν το κανουμε αυτο το φορουμ θα ξεφτισει η εχει ηδη χασει την αιγλη του, φιλος εισαι πολυ πισω σε πολλα και δεν ξερεις πολλα γαι το μελλον αυτου του φορουμ, λυπαμαι διοτι δεν σε περιμενα για τοσο αδαη και κρινεις εξ ιδιον τα αλλοτρια....και ενας αντρας και δικαιος κριτης αποδεικνυει με πραξεις το δικιο του και οχι με λογια φλυαρα που μονο λανθασμενεσ εντυπωσεις δημιουργουν, μαλλον αυτο ηθελες να πετυχεις!!
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 19971
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 08:18

Γιατι δεν ορκιζεσαι αφου το πα.. Αστο δε χρειαζεται δε θελω να παθεις τιποτα, για ενα αθωο ψεματακι.. Θα πω οτι εγινε χωρις να ξερεις ουτε συ τι ακριβως αντιμετωπισα με τη κοπελα μου εδω..
-Σου πα φιλε σορρυ δουλευω απο τις 8 το πρωι γυρισα 9 σπιτι και απο τοτε επαιζα με τον gueer ειμαι πολυ κουρασμενος δεν αντεχω και αυριο δουλευω παλι μεχρι τις 16.00 παμε οτι ωρα θες αυριο
-εσυ αρνιοσουν παμε να τελειωνουμε λες σ/κ δε μπορεις καθολου μονο δευτερα βραδυ(ως δια μαγειας μπορεσες 5 ωρες τωρα να σαι μεσα!!)
-σου λεω φιλε σε παρακαλω κατανοησε με δε μπορω αληθεια ειμαι πολυ κουρασμενος
-ελα αλλο ενα λες
-τι αλλο ενα αν κερδισει καποιος πως θα το σταματησουμε με καποιον να χει μια νικη καλυτερα τωρα που ιεναι στο 0-0 νικες
-αλλο ενα μου λες και βγαινουμε( μηπως ηξερες τους κανονες αναρωτιεμαι?)
-φιλε σου λεω ηρθε ακι η κοπελα μου ειναι καλυτερα να το παμε αυριο απο την αρχη μιας και ειναι 0-0 με αλλες δυο ισοπαλιες θα παμε στις 2 η ωρα τουλαχιστον δεν αντεχω δουλευω το πρωι, καλυτερα να το στΑΜατησουμε τωρα λεω παρα αν καποιος εχει νικη
-εσυ εκει επεμενες αλλο ενα παιχνιδι και βγαινουμε
-σου λεω σε παρακαλω φιλε κατανοησε με δεν αντεχω παμε αυριο οτι ωρα θες βρες λιγο κενο στειλε μου και θα μπω μετα τις 16.00 οτι ωρα θες
-ενα παιχνιδι και αν ερθει Χ βγαινουμε λες 10 λεπτα μιλαμε θα χαμε παιξει ενα ημιχρονο ηδη
-μα αυτο σου λεω δεν ειναι το 1 παιχνιδι αλλα θα χρειαστουμε απραπανω και μετα αν καποιος κανει νικη δε θα μπορουμε να βγουμε και θα παει αργα, καλυτερα με 0-0 νικες
-εκει μου στειλες ενα οκ τι να πω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
-και σου λεω αληθεια σορρυ φιλε αλλα δεν αντεχω
-τι να πω τωρα μου λες ξανα και βγηκες απο το ρουμ μαλιστα ΠΡΩΤΟΣ. αρα αποδεχθηκες οσα λεγαμε..?
Ολα αυτα πολυ περιληπτικα καθως η συνομιλια ηταν 15 με 20 λεπτα σιγουρα και να ξερεις οτι ο λογος ηταν πολυ π[ιο σοβαρος οσον αφορα τη κοπελα μου αλλα δε μπορω να τα λεω εδω.
Πες λεω καπου ψεματα? μονο για να φανει η αληθεια μες το δε θελω ουτε προκριση ουτε τιποτα..
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 08:35

Blaze239 wrote:
Γιατι δεν ορκιζεσαι αφου το πα.. Αστο δε χρειαζεται δε θελω να παθεις τιποτα, για ενα αθωο ψεματακι.. Θα πω οτι εγινε χωρις να ξερεις ουτε συ τι ακριβως αντιμετωπισα με τη κοπελα μου εδω..
-Σου πα φιλε σορρυ δουλευω απο τις 8 το πρωι γυρισα 9 σπιτι και απο τοτε επαιζα με τον gueer ειμαι πολυ κουρασμενος δεν αντεχω και αυριο δουλευω παλι μεχρι τις 16.00 παμε οτι ωρα θες αυριο
-εσυ αρνιοσουν παμε να τελειωνουμε λες σ/κ δε μπορεις καθολου μονο δευτερα βραδυ(ως δια μαγειας μπορεσες 5 ωρες τωρα να σαι μεσα!!)
-σου λεω φιλε σε παρακαλω κατανοησε με δε μπορω αληθεια ειμαι πολυ κουρασμενος
-ελα αλλο ενα λες
-τι αλλο ενα αν κερδισει καποιος πως θα το σταματησουμε με καποιον να χει μια νικη καλυτερα τωρα που ιεναι στο 0-0 νικες
-αλλο ενα μου λες και βγαινουμε( μηπως ηξερες τους κανονες αναρωτιεμαι?)
-φιλε σου λεω ηρθε ακι η κοπελα μου ειναι καλυτερα να το παμε αυριο απο την αρχη μιας και ειναι 0-0 με αλλες δυο ισοπαλιες θα παμε στις 2 η ωρα τουλαχιστον δεν αντεχω δουλευω το πρωι, καλυτερα να το στΑΜατησουμε τωρα λεω παρα αν καποιος εχει νικη
-εσυ εκει επεμενες αλλο ενα παιχνιδι και βγαινουμε
-σου λεω σε παρακαλω φιλε κατανοησε με δεν αντεχω παμε αυριο οτι ωρα θες βρες λιγο κενο στειλε μου και θα μπω μετα τις 16.00 οτι ωρα θες
-ενα παιχνιδι και αν ερθει Χ βγαινουμε λες 10 λεπτα μιλαμε θα χαμε παιξει ενα ημιχρονο ηδη
-μα αυτο σου λεω δεν ειναι το 1 παιχνιδι αλλα θα χρειαστουμε απραπανω και μετα αν καποιος κανει νικη δε θα μπορουμε να βγουμε και θα παει αργα, καλυτερα με 0-0 νικες
-εκει μου στειλες ενα οκ τι να πω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
-και σου λεω αληθεια σορρυ φιλε αλλα δεν αντεχω
-τι να πω τωρα μου λες ξανα και βγηκες απο το ρουμ μαλιστα ΠΡΩΤΟΣ. αρα αποδεχθηκες οσα λεγαμε..?
Ολα αυτα πολυ περιληπτικα καθως η συνομιλια ηταν 15 με 20 λεπτα σιγουρα και να ξερεις οτι ο λογος ηταν πολυ π[ιο σοβαρος οσον αφορα τη κοπελα μου αλλα δε μπορω να τα λεω εδω.
Πες λεω καπου ψεματα? μονο για να φανει η αληθεια μες το δε θελω ουτε προκριση ουτε τιποτα..
Εγω δεν εχω καταλαβει, εχετε ξεκινησει να παιξετε τους αγωνες σας και ξαφνικα λογο της κουρασης σου θελεις να παιξετε αυριο? δλδ σημερα?? ακου λοιπον τι λεει ο κανονισμος
4.10: Παίκτης που αποχωρεί για σοβαρό λόγο από ένα τουρνουά, οφείλει να ενημερώσει άμεσα τους διοργανωτές με ανάρτηση στο επίσημο topic στο φόρουμ. Σε αυτή την περίπτωση, οι διοργανωτές έχουν την ευχέρεια να μην προχωρήσουν σε κυρώσεις.

4.11: Παίκτης που αποχωρεί για οποιοδήποτε λόγο χωρίς να ενημερώσει τους διοργανωτές, υπόκειται σε αποκλεισμό από το αμέσως επόμενο τουρνουά τουλάχιστον.


Το κάθε ζευγάρι αντιπάλων πρέπει να προγραμματίσει να παίξει και τους δύο αγώνες συνεχόμενους. Μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις και μετά από σχετική έγκριση των διοργανωτών, μπορεί να επιτραπεί σε ένα ζευγάρι να παίξει τον δεύτερο αγώνα με δεύτερη διευθέτηση.


Last edited by alexteo on Sat Sep 14 2013, 08:52; edited 1 time in total
Back to top Go down
sakiskar1984

sakiskar1984


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Points : 19988
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10
Ηλικία : 40
Τόπος : ΖΑΚΥΝΘΟΣ

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 08:36

παιδια ο blaze εχει συμμετασχει σε πανω απο 50 τουρνουα που εχω διοργανωσει εγω ο ιδιος στο gamebattles και με επαθλα καθε φορα απο 70 euro και ποτε δεν δημιουργησε ποτε για κανενα λογο προβλημα.ηταν και ειναι για μενα υποδειγμα παικτη του προ και ανθρωπου φυσικα που δεν εχει αναγκη να πει ωεματα και δικαιολογιες για να παρει καποιο παιχνιδι.
μερικες φορες συμβαινουν καποια πραγματα απροβλεπτα που δεν τα καθοριζεις εσυ,οποτε καλο ειναι μερικες φορες να ειμαστε λιγο πιο ελαστικοι με τους κανονες.
εχω θα σας προτεινα να παιξουν τα δυο παιδια ξανα τα παιχνιδια τους μιας και οι δυο ειναι απο τους καλυτερους στην ελλαδα.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 08:41

sakiskar1984 wrote:
παιδια ο blaze εχει συμμετασχει σε πανω απο 50 τουρνουα που εχω διοργανωσει εγω ο ιδιος στο gamebattles και με επαθλα καθε φορα απο 70 euro και ποτε δεν δημιουργησε ποτε για κανενα λογο προβλημα.ηταν και ειναι για μενα υποδειγμα παικτη του προ και ανθρωπου φυσικα που δεν εχει αναγκη να πει ωεματα και δικαιολογιες για να παρει καποιο παιχνιδι.
μερικες φορες συμβαινουν καποια πραγματα απροβλεπτα που δεν τα καθοριζεις εσυ,οποτε καλο ειναι μερικες φορες να ειμαστε λιγο πιο ελαστικοι με τους κανονες.
εχω θα σας προτεινα να παιξουν τα δυο παιδια ξανα τα παιχνιδια τους μιας και οι δυο ειναι απο τους καλυτερους στην ελλαδα.

Η σωστή και αυστηρή τήρηση των κανονισμών είναι σημαντικό και αναπόσπαστο κομμάτι της θετικής εικόνας που κατάφερε να κερδίσει το proevofans ανάμεσα στη πλειοψηφία των παικτών και των μελών μας. Σε αντίθεση με την καθημερινότητα όλων μας όπου επικρατεί ο “ωχαδελφισμός”, επιλέξαμε από την αρχή να τηρούμε τους κανονισμούς ισόνομα για όλους τους παίκτες και για όλες τις περιπτώσεις.

Ειδικές περιπτώσεις πάντα θα υπάρχουν. Το θέμα είναι πώς η αίτηση ενός παίκτη για ειδική μεταχείριση και η σχετική απόφαση των διοργανωτών επηρεάζει το γενικότερο αίσθημα δικαιοσύνης και ίσης μεταχείρισης μεταξύ των παικτών. Όλων των παικτών, όχι μόνο αυτών τολμούν να υπερασπιστούν τον παίκτη που έχει το αίτημα. Αν γίνει το χατίρι ενός παίκτη, δε θα αδικούνται όσοι τιμωρήθηκαν με τον ίδιο τρόπο για τον ίδιο λόγο;

Πρέπει να καταλάβετε όλοι ότι, όταν οι διοργανωτές κάνουν το χατίρι σε ένα παίκτη, ταυτόχρονα αδικούν άλλον ή άλλους παίκτες. Στην προκειμένη περίπτωση:
Η συμμόρφωση στους κανονισμούς είναι ευθύνη του κάθε παίκτη. Τυχόν αδυναμία του να συμμορφωθεί (για οποιονδήποτε λόγο) δεν αναιρεί την υποχρέωση του να δεχθεί τις επιπτώσεις, ούτε αναιρεί την υποχρέωση των διοργανωτών να τους τηρήσουν.

Με βάση τα πιο πάνω, θεωρώ ότι ο blaze239, με την επιμονή του να έχει προνομιακή μεταχείριση, ασκεί άδικη πίεση στους διοργανωτές, προβάλλοντας τον ισχυρισμό ότι δήθεν έχουν άλλη επιλογή από τον αποκλεισμό του και παρουσιάζοντάς τον εαυτό του σαν θύμα της αυστηρότητάς των διοργανωτών.
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 09:23

Αν μπορω να καταθεσω τις εντυπωσεις μου γ τα παιχνιδια μεβτον ιπταμενο.χωρις να θελω να ανακατευτω στο παραπανω θεμα θα καταθεσω τη γνωμη μου ΜΟΝΟ για τα ματς μεταξυ μας μ τον λαζο.ελπιζω τα παιδια ν τα βρουνε.οσον αφορα τα ματς μας ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τν εαυτο μ γτ ενω στο πρωτο ματς εχασα με 5 2 στο δευτερο ανασυγκροτηθηκα,εφερα 2-2 με βοηθεια υπερ μου καθως ο λαζος ειχε δοκαρια κ στο 3 ματς νικησα καθαρα μ 3-2.στο 4 κ τελευταιο ματς νιωθω λιγο αδικημενος καθως τα δυο απο τ 3 γκολ του λαζο ηταν δωρακια απο το μηχανημα.το παλεψα αλλα δεν ειχα καμια τυχη..ως επιλογο να πω οτι ο λαζος ειναι ενας απιστευτα δυνατος παιχτης,δεν ειναι τυχαιο οτι δεν ειχε ηττα μεχρι σημερα,με εξαιρετικη ακριβεια στις πασες κ στα σουτ του κ μεγαλη υπομονη στο παιχνιδι του.να του πω εντελως φιλικα γιατι πιστευω σ αυτον,να προσεξει λιγο παραπανω την αμυνα του.χαιρομαι παρα πολυ π τον αντιμετωπισα κ δεν με ενδιαφερει καθολου π δεν πηγα τελικο η οτιδηποτε τετοιο.αλλωστε ειναι ο πρωταθλητης ελλαδος κ το μονο π ηθελα ηταν να τον παιξω καποια ματς να δω κ το επιπεδο μου.οπως καταλαβα η χρονια προπονησεων δεν πηγε χαμενη καθοτι θελω να πιστευω οτι ειμαι κ εγω αναμεσα στους κορυφαιους.Καλη του επιτυχια στο παγκοσμιο κ ελπιζω με ολη μ την ψυχη να ανεβει βαθρο.Υ.Γ.ολα αυτα αφορουν μονο τα ματς μου με τον λαζο κ δεν εχουν καμια σχεση στην αντιδικια με τον blaze.ο blaze γ μενα ειναι ρνα πολυ σωστο παιδι με μεγαλο ταλεντο στο προ κ εχει την αποδοχη ολων κ εδω μεσα αλλα κ εξω απο δω.
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 10:58

ευχαριστω φιλε king φυσικα και ειναι δεκτη καποια προτροπη και συμβουλη...οπως εκανε κ ο φιλος cloudsotos...ναι cloud το εφαρμοσα ηδη Smile
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 12:20

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 <a href=CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 RESPECT
Back to top Go down
StathisPro7

StathisPro7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19856
reputation : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-26
Ηλικία : 29
Τόπος : Πειραιας

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 17:05

Ποσα ματς είναι ο τελικός Very Happy ?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 21:34

Καλημέρα στις 2 νίκες οι ισοπαλίες δεν μετρανε
Back to top Go down
StathisPro7

StathisPro7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19856
reputation : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-26
Ηλικία : 29
Τόπος : Πειραιας

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 02:11

Lazo ποτε μπορεις να παίξουμε?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Points : 20089
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : -80

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 07:22

theKING_gr wrote:
Αν μπορω να καταθεσω τις εντυπωσεις μου γ τα παιχνιδια μεβτον ιπταμενο.χωρις να θελω να ανακατευτω στο παραπανω θεμα θα καταθεσω τη γνωμη μου ΜΟΝΟ για τα ματς μεταξυ μας μ τον λαζο.ελπιζω τα παιδια ν  τα βρουνε.οσον αφορα τα ματς μας ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τν εαυτο μ γτ ενω στο πρωτο ματς εχασα με 5 2 στο δευτερο ανασυγκροτηθηκα,εφερα 2-2 με βοηθεια υπερ μου καθως ο λαζος ειχε δοκαρια κ στο 3 ματς νικησα καθαρα μ 3-2.στο 4 κ τελευταιο ματς νιωθω λιγο αδικημενος καθως τα δυο απο τ 3 γκολ του λαζο ηταν δωρακια απο το μηχανημα.το παλεψα αλλα δεν ειχα καμια τυχη..ως επιλογο να πω οτι ο λαζος ειναι ενας απιστευτα δυνατος παιχτης,δεν ειναι τυχαιο οτι δεν ειχε ηττα μεχρι σημερα,με εξαιρετικη ακριβεια στις πασες κ στα σουτ του κ μεγαλη υπομονη στο παιχνιδι του.να του πω εντελως φιλικα γιατι πιστευω σ αυτον,να προσεξει λιγο παραπανω την αμυνα του.χαιρομαι παρα πολυ π τον αντιμετωπισα κ δεν με ενδιαφερει καθολου π δεν πηγα τελικο η οτιδηποτε τετοιο.αλλωστε ειναι ο πρωταθλητης ελλαδος κ το μονο π ηθελα ηταν να τον παιξω καποια ματς να δω κ το επιπεδο μου.οπως καταλαβα η χρονια προπονησεων δεν πηγε χαμενη καθοτι θελω να πιστευω οτι ειμαι κ εγω αναμεσα στους κορυφαιους.Καλη του επιτυχια στο παγκοσμιο  κ ελπιζω με ολη μ την ψυχη να ανεβει βαθρο.Υ.Γ.ολα αυτα αφορουν μονο τα ματς μου με τον λαζο κ δεν εχουν καμια σχεση στην αντιδικια με τον blaze.ο blaze γ μενα ειναι ρνα πολυ σωστο παιδι με μεγαλο ταλεντο στο προ κ εχει την αποδοχη ολων κ εδω μεσα αλλα κ εξω απο δω.

Μπραβο σου για την προοδο σου αλλα και την αναμετρηση σου που εκανες με iptameno ollando,  πριν λοιπον παιξεις τον μικρο τελικο θα πρεπει να μας παρουσιασης φωτο με την προκριση σου στους 8 που ακομα δεν εχεις αναρτησει παρα τις εκκλησεις του alexteo  σε φορουμ κ psn, ελπιζω να συμμορφωθεις με τους κανονες του φορουμ μας, και οσο αφορα τον blaze  δεν ειχαμε καποια αντιδικια, αυτες υπαρχουν στα δικαστηρια και δεν εχουμε καμια σχεση εμεις σε αυτο το φορουμ με τετοιους οργανισμους
Back to top Go down
http://proevofans.forum7.net
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19899
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 11:17

παιδια μπορω να πω και εγω τη γνωμη μου για το περιστατικο με τον blaze και τον lazo ?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 11:20

makaras99 wrote:
παιδια μπορω να πω και εγω τη γνωμη μου για το περιστατικο με τον blaze και τον lazo ?


Δεν θελω να σου αρνηθω αλλα το επεισοδιο εχει λαβει τελος.....
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19899
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 11:30

παιδια δεν θεωρω σωστο το οτι κριθηκε μια προκριση στον τελικο στα χαρτια κατα τη γνωμη μου δεν νομιζω πως ο blaze ειναι τυπος που θα παρατησει ενα παιχνιδι επειδη βαριεται και τελος παντων και που το παρατησε στο 0-0 τι εγινε ο λαζος ειναι ολη μερα μεσα θα μπορουσε να μπει να παιξουν καποια αλλη στιγμη καλοι οι κανονες αλλα το κεντρικο θεμα του φορουμ ειναι το προ το οποιο πρεπει να περνα παντα μπροστα απο ολα τα αλλα και να μν κρινονται προκρισεις στα χαρτια πρεπει να χαλαρωσετε τους κανονες καλα τα τουρνουα και οι κανονες αλλα παντα πρεπει να δινεται το δικαιωμα στον αλλον να σας εξηγει ειδικα για ενα τετοιο θεμα τα πατε ολυ καλα ειστε υποδειγμα διαχειριστων αλλα πρεπει να χαλαρωσετε γτ οι πολλοι κανονες προκαλουν τα προβληματα γτ ολοι ξεχναν πως παιζουν προ για την πλακα και αρχιζουν να ασχολουνται με διαφορα ασημαντα πραγματα οπως ο ενας αργησε και δεν μπηκε και αλλα τετοια. Οταν παιζουμε προ οι κανονες πρεπει συνηθως να παιρνουν σε δευτερη μοιρα για λιγο προκειμενου να αναδειχθει το παιχνιδι και οχι οι κανονες δεν ειναι δικαστηριο εδω ειναι παρεα και ολοι πρεπει να εχουμε την ευκαιρια να μιλησουμε χωρις να φοβομαστε μηπως θα τιμωρηθουμε παρακαλω να διαβασετε το μνμ μου ολα αυτα τα λεω εντελως καλοπροαιρετα δεν λεω πως δεν κανετε καλη δουλεια κανετε αψογη δουλεια απλως δεν ειναι σωστο να κρινονται τετοια ματς στα χαρτια το θεωρω αδικο για ολους οχι μονο για τον blaze αλλα και για εμας τους υπολοιπους βλεπεται πως οι πολυ αυστηροι κανονες προκαλουν αταξια και προβληματα κατι που δεν λειπει δυστυχως απο κανενα τουρνουα
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 14 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 14 of 16Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#3 (FINAL)- ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» CHAMPION CUP#3 (FINAL) - ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: