ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+20
kostasginn
takaros7
aprovreprtos
iakovos30
chris240796
Kyriakos_91
kouroupas
xavi 7
SpeedDemon_1989
IptamenosOllandos
gueer_1992
lolompas
makaras99
Xalkiotis
kanonieris
theKING_gr
prooakis
Blaze239
giannhssCR7
alexteo
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AuthorMessage
aprovreprtos




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19417
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-09-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeTue Sep 17 2013, 07:17

alexteo wrote:
aprovreprtos wrote:
alexteo wrote:
Τελικά η προσφορά έληξε δυστηχος χωρίς να πετύχουμε τον έναν απο τους δυο στόχους μας δλδ να πάρουμε ένα ps3 δώρο , πετύχαμε όμως μια πολυ καλη τιμή λιανικής στο pes 2014 50€ απο τον κωτσοβολο στον αλιμο και την ίδια τιμή απο κωτσοβολο στο mall .Θελω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που συμμετείχαν σε αυτή την ομαδική προσπαθεία που κάναμε ως φόρουμ και ειδικά τα παιδιά απο επαρχία που παρόλο το κόστος στα μεταφορικά που θα χρεώθουν μας τίμησαν με την συμμετοχή τους, η λίστα με τα ονόματα θα παραδοθεί αύριο στον αλιμο και Πέμπτη το πρωί θα αρχίσει η διανομή τους απο τον admin του proevofans  alexteo Σε όσους το έχουν παραγγείλει σε Αθήνα και επαρχία , ευχαριστω
καλησπερα επειδη ειχα προβλημα με ιντερνετ μπορω και εγω να το παραγειλω,περνω και εγω καποιο κωδικο?

Φιλε ακομα δεν εχω δωσει την λιστα στο καταστημα μπορεις να παραγγειλεις και να μπεις στην λιστα μεχρι αυριο
Που μπαινω?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeTue Sep 17 2013, 07:30

aprovreprtos wrote:
alexteo wrote:
aprovreprtos wrote:
alexteo wrote:
Τελικά η προσφορά έληξε δυστηχος χωρίς να πετύχουμε τον έναν απο τους δυο στόχους μας δλδ να πάρουμε ένα ps3 δώρο , πετύχαμε όμως μια πολυ καλη τιμή λιανικής στο pes 2014 50€ απο τον κωτσοβολο στον αλιμο και την ίδια τιμή απο κωτσοβολο στο mall .Θελω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που συμμετείχαν σε αυτή την ομαδική προσπαθεία που κάναμε ως φόρουμ και ειδικά τα παιδιά απο επαρχία που παρόλο το κόστος στα μεταφορικά που θα χρεώθουν μας τίμησαν με την συμμετοχή τους, η λίστα με τα ονόματα θα παραδοθεί αύριο στον αλιμο και Πέμπτη το πρωί θα αρχίσει η διανομή τους απο τον admin του proevofans  alexteo Σε όσους το έχουν παραγγείλει σε Αθήνα και επαρχία , ευχαριστω
καλησπερα επειδη ειχα προβλημα με ιντερνετ μπορω και εγω να το παραγειλω,περνω και εγω καποιο κωδικο?
Φιλε ακομα δεν εχω δωσει την λιστα στο καταστημα μπορεις να παραγγειλεις και να μπεις στην λιστα μεχρι αυριο
Που μπαινω?
Στειλε μου το κινητο δε pm να σου εξηγησω αμμεσα
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20176
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeTue Sep 17 2013, 08:03

Και δυο λογια απο τον king..τα ματς με τον τακη θα μου μεινουν αξεχαστα..τι παιχτης θεε μου!!!μπραβο στον ιπταμενο ειναι ο κορυφαιος του προ13 σ ολη την ελλαδα κ το αποδεικνυει,μπραβο στον σταθη στον blaze κ στον κωστακουκο γ το τρομερο επιπεδο τους στο παιχνιδι κ τελος προς τον κυριακο:φιλε μου ψωμι κ αλατι οτι ειπαμε θρλω ν πιστευω μπαινουμε στο 14 ευκαιρια γ νεες αρχες φιλε.ξερω πως αισθανεσαι οταν χανεις η οταν αδικεισαι αλλα εχε περισσοτερη αυτοσυγκρατηση.ολοι καλα παιδια μαλλον ειμαστε δεν υπαρχει λογος.ο καθενας θα μπορουσε να τα κανει...τανα εδω μεσα αλλα κ εξω απο δω..αλλα τοτε τι;;;δεν αξιζει φιλε μου..βαζε νερο στο κρασι σου καποιες φορες..αυτα!κ τελος ΑΛΕΞ δεν σε ξερω ουτε συμφωνω με ολα οσα κανεις η λες κατα καιρους..θεωρω οτι καποιες φορες λειτουργεις με "το γραμμα του νομου"κ δεν καταλαβαινεις τη θεση του αλλου.αυτο ομως δεν αναιρει το οτι εισαι γενικοτερα ενας αξιολογος ανθρωπος π εχει μερακι γ το φορουμ κ στοχος του ειναι ολοι εδω μεσα να περνανε καλα κανοντας αυτο π αγαπανε..σε σεβομαι γ αυτο κ σε συγχαιρω!καλη αρχη μαγκες!!!
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeTue Sep 17 2013, 08:44

Θελω να σας ανακοινωσω οτι αυριο στις 10:00 το πρωι θα αρχισει η διανομη του pes 2014  σε οσα παιδια ειναι στην λιστα και το παραγγειλαν απο το φορουμ μας, οσοι δεν προλαβαν να εκδηλωσουν ενδιαφερον μπορουν να μου στειλουν pm ωστε να τους δωσω πληροφοριες για την διακινηση του pes 2014
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeTue Sep 17 2013, 20:34

Καλημέρα , απο σήμερα το forum proevofans συνεργάζεται με το κατάστημα Game station , Πατησίων 23 , (Ομόνοια ) οποίος μέλος θέλει μπορεί να μεταβεί στο κατάστημα να δηλώσει ότι είναι μέλος του φόρουμ μας και να αγοράσει το pes2014 (ps3)σε ειδική τιμή , ευχαριστω
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeWed Sep 18 2013, 11:46

Πριν λιγο εγινε η στεψη του νικητη lazos96 με το voucher zavvi.com αξιας 50 αγγλικων λιρων, θα περιμενουμε την επιβεβαιωση του νικητη ωστε να κλειδωθει αυτο το τοπικ
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19764
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitimeFri Sep 20 2013, 23:44

ολα οκ με το voucher... καλη συνεχεια
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 16 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 16 of 16Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#3 (FINAL)- ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: