ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+20
kostasginn
takaros7
aprovreprtos
iakovos30
chris240796
Kyriakos_91
kouroupas
xavi 7
SpeedDemon_1989
IptamenosOllandos
gueer_1992
lolompas
makaras99
Xalkiotis
kanonieris
theKING_gr
prooakis
Blaze239
giannhssCR7
alexteo
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AuthorMessage
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 11:54

theKING_gr wrote:
Απαντηστε μ παρακαλω αν ειναι να αλλαξω.ουτε 3 ωρες δεν εχουν περασει απο τν προκριση μου.


Ελληνικα γραφω, τι δεν εχεις καταλαβει??? Περνας και δηλωνεις ομαδα τι σημασια εχει τι ομαδα θα παρει ο αλλος??? αν σκεφτομαστε ολοι ετσι δεν προκειτε να προχωρησει το τουρνουα....
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 20046
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 11:57

IptamenosOllandos wrote:
blaze παιζουμε σε 15?
Nαι φιλε οκ.. Δεκτο το αιτημα μου για Ναπολι φανταζομαι ας μου πουν οι διοργανωτες..?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 11:59

Blaze239 wrote:
Παιρνω τη Ναπολι απο τον φιλο gueer_1992

Δεκτο το αιτημα σου
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20316
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 12:02

Ωραια θελω να παρω ρεαλ γινεται;;
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 12:03

theKING_gr wrote:
Ωραια θελω να παρω ρεαλ γινεται;;

Δεκτο το αιτημα σου
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20316
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeFri Sep 13 2013, 14:10

Τ εγινε επαιξαν τ παιδια;;;
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19904
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 02:35

δεν εχουμε αποτελεσματα διοτι μετα απο δυο ισοπαλιες ο φιλος blaze βγηκε για δικους του λογους αν και ειχαμε αποφασισει να το τελειωσουμε χθες το match...κριμα γιατι θα παει πισω το τουρ επειδη κι εγω με τη σειρα μου δυσκολα θα μπω αυτο το σαββατοκυριακο ειδικα κυριακη...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 02:52

IptamenosOllandos wrote:
δεν εχουμε αποτελεσματα διοτι μετα απο δυο ισοπαλιες ο φιλος blaze βγηκε για δικους του λογους αν και ειχαμε αποφασισει να το τελειωσουμε χθες το match...κριμα γιατι θα παει πισω το τουρ επειδη κι εγω με τη σειρα μου δυσκολα θα μπω αυτο το σαββατοκυριακο ειδικα κυριακη...
4.10: Παίκτης που αποχωρεί για σοβαρό λόγο από ένα τουρνουά, οφείλει να ενημερώσει άμεσα τους διοργανωτές με ανάρτηση στο επίσημο topic στο φόρουμ. Σε αυτή την περίπτωση, οι διοργανωτές έχουν την ευχέρεια να μην προχωρήσουν σε κυρώσεις.

4.11: Παίκτης που αποχωρεί για οποιοδήποτε λόγο χωρίς να ενημερώσει τους διοργανωτές, υπόκειται σε αποκλεισμό από το αμέσως επόμενο τουρνουά τουλάχιστον.



Εχουν αναρτηθει οι κανονισμοι για την αποχωρηση ενος παικτη απο διαδικασια αγωνων, εφοσον δεν εχουμε ενημερωθει για ποιον λογο αποχωρησε ο Blaze239 μηδενιζετε στους αγωνες με iptammeno ollando και προκρινετε στα ημιτελικα ο δευτερος
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20258
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 03:05

Καλη επιτυχία στα παιδια που εχουν απομεινει!ευχομαι πολλα γκολ ωραια ματσακια και FAIRPLAY Smile


Last edited by Kyriakos_91 on Sat Sep 14 2013, 03:07; edited 1 time in total
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19904
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 03:06

περασα?...τοτε παιρνω Real Madrid...κριμα γιατι ηθελα ν παιξω με τν φιλο theKING_gr με την αρχικη μου ομαδα...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 03:08

IptamenosOllandos wrote:
περασα?...τοτε παιρνω Real Madrid...κριμα γιατι ηθελα ν παιξω με τν φιλο theKING_gr με την αρχικη μου ομαδα...


Δεκτο το αιτημα σου
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 03:15

Οσα ζευγαρια σχηματιστουν για τα ημιτελικα να αρχισουν τους αγωνες τους, αν ειναι δυνατον να παιχτει και ο τελικος μικρος κ μεγαλος σημερα θα σας ειμαι υποχρεος
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19904
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 03:25

φιλε king εγω μπορω απο τις 2:30(τωρα βασικα) μεχρι τις 4:30 αν μπορεις...
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20316
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:27

Παμε σε 5;;;
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 20046
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:33

Παιδια υπαρχει η πιθανοτητα να μη μπορουσε καν ο παικτης να μπει σε pc για να ενημερωσει.. τους κανονες τους ξερω, εσεις ξερετε τι μπορει να ειχε ο παικτης???
Απο χθες το βραδυ σημερα βρεθηκα στο pc καθως δουλευα..
Υπαρχει περιπτωση αρσης της ποινης εγω ειμαι διαθεσιμος ολη μερα και σημερα και αυριο, δλδ αν φερναμε ολο το βραδυ ισοπαλιες θα επρεπε να ενημερωσουμε, με σκορ μαλιστα 0-0 στις νικες..?Αν δε κανω λαθος η ισοπαλια ειναι ως μη γενομενο παιχνιδι οποτε ειναι σαν να μην εχει γινει κανενα παιχνιδι, ημαρτον. Χανετε το νοημα οι διοργανωτες οι ιδιοι, μεσα ειναι ο λαζος αν θελετε εγω παιζω τωρα και κατευθειαν και τον ημιτελικο σ/κ δε δουλευω θα αφιερωσω τον χορνο μου στο προ λοιπον..
Και απο σενα ιπταμενε δε το περιμενα χθες να λες οκ και σημερα να λες εδω οτι βγηκα για δικους μου λογους κτλ. Οι μεγαλοι παικτες φαινονται και απο τη συμπεριφορα τους, θα μπορουσα να αρνηθω οσα λες αλλα εγω δεν ειμαι κωλοτουμπας οπως εσυ δε θα χες αλλωστε αποδειξεις.. Εμενα μου το χουν κανει πανω απο 3 ατομα αυτο και μαλιστα εχοντας παιξει το πρωτο παιχνιδι αλλα δε βγηκα να παρω τη νικη στα χαρτια αλλα σεβαστηκα την οποια υποχρεωση ειχε ο φιλος.
Να την χαιρεσαι αυτη τη προκριση


Last edited by Blaze239 on Sat Sep 14 2013, 05:50; edited 4 times in total
Back to top Go down
StathisPro7

StathisPro7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19931
reputation : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-26
Ηλικία : 29
Τόπος : Πειραιας

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:38

Διαλεγω για τα ημιτελικα Barcelona
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20316
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:43

Τωρα εγω τι κανω παιζω με λαζο η οχι;
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19904
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:51

χαχαχα αυτο περιμενα για να περασω...με δουλευεις?ποτε σου ειπα οκ?εγω βασικα χτες σε επριξα γ ν μην βγεις για να τελειωνουμε τα ματς μας...δες το παραπανω σχολιο μου δεν ζητησα τπτ ουτε καν ηξερα για αυτον τν κανονισμο εγω απλως απαντησα στον φιλο theking_gr...
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 20046
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:55

Δεν ειπες οκ χθες? Χαχαχχαχα ψευτης. Μου λεγες απλα οτι δε θα μπορουσες μεσα στο σ/κ αλλα τι να κανουμε μου πες για Δευτερα και σου πα Οτι ωρα μπορεις απο τις 16.00 που θα γυρισω απο δουλεια στειλε μου να μπω.. Ως δια μαγειας τελικα μπορεις να παιξεις τωρα ε? Α και παλι και σε αυτο ψεματα?? πολλα ψεματα μαζευτηκαν αδερφε. Και ουτε τους κανονες ξερεις ε?? ωραιος
Να μου πεις αν υπηρχε ανθρωπια και κατανοηση ετσι θα ταν η Ελλαδα? Αλλα απο αυτα τα μικρα φαινεται τι κανει ο ανθρωπος με σκοπο μια νικη. Συγχαρητηρια
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 05:58

Blaze239 wrote:
Παιδια υπαρχει η πιθανοτητα να μη μπορουσε καν ο παικτης να μπει σε pc για να ενημερωσει.. τους κανονες τους ξερω, εσεις ξερετε τι μπορει να ειχε ο παικτης???
Απο χθες το βραδυ σημερα βρεθηκα στο pc καθως δουλευα..
Υπαρχει περιπτωση αρσης της ποινης εγω ειμαι διαθεσιμος ολη μερα και σημερα και αυριο, δλδ αν φερναμε ολο το βραδυ ισοπαλιες θα επρεπε να ενημερωσουμε, με σκορ μαλιστα 0-0 στις νικες..?Αν δε κανω λαθος η ισοπαλια ειναι ως μη γενομενο παιχνιδι οποτε ειναι σαν να μην εχει γινει κανενα παιχνιδι, ημαρτον. Χανετε το νοημα οι διοργανωτες οι ιδιοι, μεσα ειναι ο λαζος αν θελετε εγω παιζω τωρα και κατευθειαν και τον ημιτελικο σ/κ δε δουλευω θα αφιερωσω τον χορνο μου στο προ λοιπον..
Και απο σενα ιπταμενε δε το περιμενα χθες να λες οκ και σημερα να λες εδω οτι βγηκα για δικους μου λογους κτλ. Οι μεγαλοι παικτες φαινονται και απο τη συμπεριφορα τους, θα μπορουσα να αρνηθω οσα λες αλλα εγω δεν ειμαι κωλοτουμπας οπως εσυ δε θα χες αλλωστε αποδειξεις.. Εμενα μου το χουν κανει πανω απο 3 ατομα αυτο και μαλιστα εχοντας παιξει το πρωτο παιχνιδι αλλα δε βγηκα να παρω τη νικη στα χαρτια αλλα σεβαστηκα την οποια υποχρεωση ειχε ο φιλος.
Να την χαιρεσαι αυτη τη προκριση
Λυπαμε φιλε blaze239, εχω την συνομιλια απο fb με iptameno ollando, οπως με ενημερωσε σημερα  και απο οτι μου ειπε βαριοσουν να συνεχισεις τους αγωνες σου χθες και ανανεωσες το ραντεβου σου για σημερα.....
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 20046
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:13

Αληθεια λες ετσι ειπε????
Μπραβο μαγκες να τους χαιρεστε αυτους τους παικτες - ψευτες.. Προφανως ειδε δυο παιχνιδια δικα μου που τα φερε ισοπαλια καταλαθως και ειπε να βρει τροπο να περασει.
Απλα να ξερετε οτι ειναι μεγαλος ψευτης, δε θελω να πω τιποτα αλλο οταν μεγαλωσει ισως καταλαβει οτι δεν εχει αξια μια νικη οσο οι προσωπικες σχεσεις και ο σεβασμος ακομα και απο το διαδικτυο. Και ουτε χρειαζεται να σας πω τι ακριβως εγινε γτ προφανως δε σας ενδιαφερει, αν σας ενδιεφερε θα μου ειχατε στειλει ενα μνμ... ετσι για τα ματια του κοσμου
Και για σας απλα να ξερετε οτι ειναι ενα μεγαλο ψεμα και δε θελετε να αρχισουμε να παιζουμε ετσι ολοι. Εγω παντως θα συνεχισω να παιζω με πρωτο σκοπο τη διασκεδαση, αν συνεχισω να συμμετεχω στο site σας..
Θα πρεπε να θυμαστε πολυ καλα ποσο ειχε αδικηθει ο cloudsotos σε ενα αλλο site και να χατε μαθει και οχι να κανετε και σεις τα ιδια.. Και τοτε το παιδι ειχε αδικηθει γιατι ειχε πει την αληθεια, θα μπορουσα και γω πολυ ευκολα να αρνηθω οτι βγηκα αλλα βγηκε αυτος, αποδειξεις αλλωστε δεν εχει και το site σας να γινει μπαχαλο, προφανως δε σας αρεσει η αληθεια και θελετε να εχουμε τα αθεμιτα μεσα ως προσον
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:29

Blaze239 wrote:
Αληθεια λες ετσι ειπε????
Μπραβο μαγκες να τους χαιρεστε αυτους τους παικτες - ψευτες.. Προφανως ειδε δυο παιχνιδια δικα μου που τα φερε ισοπαλια καταλαθως και ειπε να βρει τροπο να περασει.
Απλα να ξερετε οτι ειναι μεγαλος ψευτης, δε θελω να πω τιποτα αλλο οταν μεγαλωσει ισως καταλαβει οτι δεν εχει αξια μια νικη οσο οι προσωπικες σχεσεις και ο σεβασμος ακομα και απο το διαδικτυο. Και ουτε χρειαζεται να σας πω τι ακριβως εγινε γτ προφανως δε σας ενδιαφερει, αν σας ενδιεφερε θα μου ειχατε στειλει ενα μνμ... ετσι για τα ματια του κοσμου
Και για σας απλα να ξερετε οτι ειναι ενα μεςγαλο ψεμα και δε θελετε να αρχισουμε να παιζουμε ετσι ολοι. Εγω παντως θα συνεχισω να παιζω με πρωτο σκοπο τη διασκεδαση, αν συνεχισω να συμμετεχω στο site σας..
Θα πρεπε να θυμαστε πολυ καλα ποσο ειχε αδικηθει ο cloudsotos σε ενα αλλο site και να χατε μαθει και οχι να κανετε και σεις τα ιδια..

Φιλε μου καλε blaze239, δεν σου εστειλα μηνυμα για το λογο οτι δεν εχω στειλει μνμ σε κανεναν να τον παρακαλεσω να παιξει τους αγωνες του, τωρα επειδη και εγω εξεπλαγην απο την συμπεριφορα σου, δλδ να αποχωρισεις απο την διαδικασια των αγωνων σου, δεν με εχεις συνηθισει σε τετοιεσ συμπεριφορες στα προηγουμενα τουρνουα, και εφοσον δεν εγραψες την δικη σου εκδοχη για ποιο λογο εφυγες απο το room το τουρνουα προχωρησε....τωρα αν πιστευεις οτι σε αδικησαμε, εχεις δικαιωμα να το αναφερεις οπως και αν δεν θελεις να συνεχισεις αλλο στο φορουμ μας εχεις την επιλογη σου παλι, εμεις εδω δεν κραταμε κανεναν με το ζορυ αλλα και δεν διωχνουμε ατομα και ειδικα σαν εσενα που πραγματικα κοσμεις με την παρουσια σου το φορουμ μας και την παρεα μας...
Back to top Go down
takaros7

takaros7


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Points : 20075
reputation : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10
Τόπος : athina

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:32

chris πες μου εδω ποτε μπορεις να παιξουμε τον μικρο τελικο.
Back to top Go down
Blaze239




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 20046
reputation : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:37

Φιλε να στειλεις ενα μνμ να δεις γιατι επρεπε να φυγω, οχι να με παρακαλεσεις.. 15 λεπτα συνομιλια ειχα με τον ιπταμενο γιατι αυτος με παρακαλουσε να παιξουμε και γω προσπαθουσα να του εξηγησω οτι δε μπορουσα εκατσαν ολα στραβα μεχρι που τελικα μου πε οκ και αυτος σου πε ενα ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΩ????
Μεχρι που ειχα ενημερωσει για να παιχτει και η φαση των 16 και των 8 κατευθειαν αφου ειχα συνομιλησει και με τον gueer γτ παρακαλεσες εσυ να γινουν τα παιχνιδια λογω του 2014 που βγαινει και συ πηρες μια αποφαση με το βαριοταν να παιξει καποιου?
Η αδικια και η ψευτια δε χωνευεται, με τον τροπο σας εννοειται με διωχνετε
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21569
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 06:41

Λυπάμαι φίλε όμως δεν μας έχεις ακόμα εξηγήσει αλλά κ αποδείξει για ποιο λόγο έφυγες χθες απο το room αυτο έχω μετρήσει κ όχι τι είπατε η μου είπε ο iptamenos ollandos
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 13 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 13 of 16Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#3 (FINAL)- ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ - CHAMPION CUP#3 (FINAL)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: