ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP # 2-Συζητηση

Go down 
+29
kanonieris
giwrgostsiotsias
Blaze239
IptamenosOllandos
euris888
StathisPro7
Acker7
giannhssCR7
sakistaxi
footballers
luisgarcia
cloudsotos7
patriotis_G7
dimkleft
lolompas
takaros7
naci
dimitriskal
makaras99
karras
ALIMENID1
prooakis
chris199013
Kyriakos_91
Salonikios20
iakovos30
theKING_gr
sakiskar1984
alexteo
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 01:42

Καλημερα, οσοι δεν μπορειτε να κανετε add στο ps3 τα psn id των αντιπαλων σας δοκιμαστε με pm I email , εαν και παλι περασουν τρεις με τεσσερις ημερες και δεν τους βρειτε γραψτε εδω με ποιους δεν αδυνατειτε να ερθετε σε επαφη να το αναλαβουμε εμεις, ευχαριστω
Back to top Go down
patriotis_G7




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 19798
reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:00

γεια σας μαγκες θελω λιγο να μου ξεκαθαρισετε κατι γιατι δεν εχω πολυ καταλαβει...απαγορευονται τα knuckle και τα ρ2 σουτ γιατι στο παιχνιδι μου με τον theking_gr νικουσα 3-1 και το 3ο μου γκολ ηταν μ knuckle αμεσως πατησε σταρτ μου στειλε μηνυμα πως απαγορευοντε και ετσι εβαλα αυτογκολ και συνεχισαμε στο 3-1 ωσπου που εχασα 4-3....τωρα ενα παιδι μου ειπε πως ολα επιτρεπονται!
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:08

patriotis_G7 wrote:
γεια σας μαγκες θελω λιγο να μου ξεκαθαρισετε κατι γιατι δεν εχω πολυ καταλαβει...απαγορευονται τα knuckle και τα ρ2 σουτ γιατι στο παιχνιδι μου με τον theking_gr νικουσα 3-1 και το 3ο μου γκολ ηταν μ knuckle αμεσως πατησε σταρτ μου στειλε μηνυμα πως απαγορευοντε και ετσι εβαλα αυτογκολ και συνεχισαμε στο 3-1 ωσπου που εχασα 4-3....τωρα ενα παιδι μου ειπε πως ολα επιτρεπονται!



alexteo
Καλησπερα φιλε, λοιπον υπαρχει στους κανονισμους ειδικη οδηγια για τι επιτρεπετε και τι οχι, χαρακτηριστηκα θα πω οτι μονο το R2 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΥΣΤΗΡΑ. Διαβασε και οτι αλλη απορια εχεις, εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε
Back to top Go down
patriotis_G7




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 19798
reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:18

επειδη ειμαι νεος περιμενα τουλαχιστον απ τον κινγκ να μου εξηγησει καλυτερα που φαινεται παλιος...τεσπα του χαρισα μια νικη δεν πειραζει...επαιξα και με τον γιωργο τσιοτσια και μου εκανα ρ2 απο μακρια τι γινεται τωρα?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:30

patriotis_G7 wrote:
επειδη ειμαι νεος περιμενα τουλαχιστον απ τον κινγκ να μου εξηγησει καλυτερα που φαινεται παλιος...τεσπα του χαρισα μια νικη δεν πειραζει...επαιξα και με τον γιωργο τσιοτσια και μου εκανα ρ2 απο μακρια τι γινεται τωρα?



alexteo
πιστευω οτι ο theKING δεν το εκανε σκοπιμα για να σε μπερδευσει, ετσι θελω να πιστευω, τωρα στον αλλο αγωνα εαν συμφωνειτε και οι δυο οτι διαμορφωθηκε αποτελεσμα με το R2 σουτ, μπορειτε να επαναλαβετε τον αγωνα και να μας ενημερωσετε, και με την αφορμη αυτου του περιστατικου θελω να ενημερωσω ολουσ οτι την επομενη που καποιος παικτης κανει υποδειξεις περι κανονισμων στομν αντιπαλο του θα μεδενιζετε αυτοματος, οταν καποιος δεν τηρει το fairplay, το γραφουμε σε αυτο το τοπικ απλα και αμα μπορουμε αναρτουμε και αποδειχτικα στοιχεια, ευχαριστω
Back to top Go down
patriotis_G7




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 19798
reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:36

οχι δεν διαμορφωθηκε αποτελεσμα απο αυτο το σουτ εχανα 3-1 στο 70...αλλα με τον κινγκ σιγουρα
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 05:40

patriotis_G7 wrote:
οχι δεν διαμορφωθηκε αποτελεσμα απο αυτο το σουτ εχανα 3-1 στο 70...αλλα με τον κινγκ σιγουρα

alexteo
Ωραια, θα επαναληφθουν ολι αγωνες σας με τον theKING, απλα θελω να σε ενημερωσω οτι πρεπει να διαβασεις τους κανονισμους καλα, την επομενη δεν υπαρχει ειμαι νεος και δεν ηξερα......
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 06:02

Καλα τι λετε ρε παιδια;;αφου εχετε πει οτι απαγορευονται οκα αυτα π δεν ειναι στο χερι μας,δεν καταλαβαινω γτ αφηνετε τα knuckle.και γιατι μου χαρισε μια νικη ο πατριωτης;; Μαλλον δεν διαβασατε καλα αυτα που εγραψα.με το π ξεκινησε το ματς εβαλα αυτογκολ.ποιος χαρισε σε ποιον;εβαλα αυτογκολ γιατι η δικη του συνδεση κολουσε στο προηγουμενο ματς μ εβαλε γκολ μ αυτες τις συνθηκες κ μετα ελεγε οτι μετραει κιολας.δεν φτανει π το δεχτηκα λοιπον μ ακυρωνεται κ την νικη;; Κ ο τροπος του προς εμενα μετα;; Τιποτα δεν διαβασατε απ οσα εγραψα;;φυσικα κ δεν το ειπα εσκεμμενα να ακυρωσει τ γκολ του, αυτος ομως με πιεσε να μετρησει το δικο του.. Κ χωρις τα αυτογκολ να το δειτε 3-2 εληξε υπερ μου..μονο κ μονο γ την συμπεριφορα του λοιπον εγω δεν δεχομαι να επαναληφθει ο αγωνας..κανονικα δεν θα επρεπε να παιξω καν το δευτερο αλλα δεν πειραζει..
Back to top Go down
chris199013
δημιουργός
δημιουργός
chris199013


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Points : 20087
reputation : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Ηγουμενιτσα,GREECE

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 06:12

δεν εχουμε αναφερει κατι για σουτ με διπλο τετραγονο...το μονο που εχουμε πει ειναι για το R2 ..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 06:30

Δεν το εκανα επιτηδες..ξαναλεω ομως οτι και εγω εβαλα αυτογκολ μολις ξεκινησε ο αγωνας.. Τελος παντων δεν μπορω αλλο,τα ιδια εγιναν κ στο πρωτο τουρ, τα ιδια κ τωρα κ σιγουρα τα ιδια στα υπολοιπα.οποιος χανει ζηταει τη μπαλα του πισω μετα..
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 06:34

Εμεις φιλε the King εχουμε διαβασει και απο τους δυο σας τι εχετε γραψει, και σχηματισαμε μια αποψη, συγγνωμη που δεν συμφωνουμε με την δικη σου, η θα επρεπε??? Τι μια κατηγορεις για lagging τον αντιπαλο σου τι αλλη του υποδεικνυεις κανονισμους που μονο εσυ εχεις εφευρει, ε ετσι νικαγα και εγω τον patriot, λοιπον, οι αποφασεις μας ειναι τελεσιδικες και χωρις αμφισβητηση, θα παιχτουν και οι δυο αγωνες παλι
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 06:44

Φιλε αλεξ ποιος ειναι ο πατριοτ π εγω δεν μπορω να νικησω;;δεν χρειαζεται να εισαι αγενησ μαζι μου..ουτε να με προσβαλεισ..επισης δεν υπαρχει αποψη μου υπαρχουν τα γεγονοτα.συμφωνω οτι δεν ηξερα γ το knuckle κ δεν ειναι αναγκη να εφευρω τιποτα.. Αμα χανω χανω κ τελος.. Επισης πιστευεις οντως οτι τ εκανα εσκεμμενα;; Κ κατι τελευταιο, το αυτογκολ π εβαλα εγω δεν μετραει;;γιατι συμφωνα με το δικο σου σκεπτικο οταν κολλαει ενα ματς οποιος καταφερει κ βαλει πρωτος γκολ ειναι εγκυρο ετσι;
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19899
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 07:29

γιατι απαγορευεται το r2?
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 07:35

Οπως βλεπω το παρτι στο ομιλο μου συνεχιζεται.. Τι να κανω τελικα να παιξω τ παιχνιδια;
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 07:46

Εγω θεωρω οτι δεν σε προσβαλα, εκτος αν θεωρεις οτι δεν πρεπει να λεμε την γνωμη μας διοτι σε προσβαλουμε και την αγενεια φιλε δεν την δεχομαι, θα σε παρακαλεσω να αφησεις τις κινησεις εντυποσιασμου...δεν .ωφελει, ουτε εχω κατι προσωπικο μαζι σου, απλα με αυτα που εγραψε ο patriots θεωρησα οτι διαμορφωθηκε αποτελεσμα υπερ σου...το ειπες και μονος σου.. δεν ηξερα για το knuckle , αρα τι θες να σου πω συγχαρητηρια που ειπες ανακριβειες??? Σαν συμβουλη φιλε σου λεω αυτο, η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας.... ασε που δεν εχεις διαβασει καλα τι καμουμε οταν ο αντιπαλος εχει lagging, παρακαλω πολυ να μην συνεχιστει το θεμα, οι αγωνες θα παιχτουν απο την αρχη
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 08:23

Παντως σιγουρα δεν βαζει αυτογκολ οπως εγω..οκ θα γινουν τ ματς..
Back to top Go down
iakovos30

iakovos30


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Points : 20018
reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 08:48

ο theking-gr ποιος ειναι και μιλαει ολο για σεβασμο και
τετοια και μιλαει ολο για τον πατριοτη.δοξα το θεο υπαρχουν
καλοι πεχτες σε αυτο το τουρνουα που οφιλης να τους σεβεσαι.συγμωμη που επεμβενω αλα τα περει σεβασμου
δε τα μπωρο
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 08:52

ο πατριοτης ειναι μεσα στο τοπ 20 της ελλαδας the king και εχει αποδειξει παρα παρα πολλες φορες ποιος ειναι...μην ξεφευγεις και μιλας αποτομα στους διοργανωτες π προσπαθουν να μας βοηθησουν ν παιξουμε ολοι μας..ειναι ενα παιχνιδι...δεν χωρανε οι προστριβες..
Back to top Go down
iakovos30

iakovos30


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Points : 20018
reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 09:06

τον σεβασμο τον κερδεισε ο πατριοτης που παρολο που
τον κραζεις δεν βγεικε ναπει τιποτα
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 09:13

Παιδια ενταξει να το σταματησουμε εδω το θεμα, οι αγωνες θα παιχτουν παλι και προχωραμε να παιζουμε pro ....δεν χρειαζετε να ερχομαστε σε αντιπαραθεση και να διαπληκτιζομαστε....Καλο τουρνουα!!!!!
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 09:15

το καλυτερο απο ολα να μην υπαρχουν εντασεις!!ειμαστε ολοι μια παρεα!
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 10:17

Συμφωνω με τον κυριακο αλλα να ρωτησω κατι;; Παιζουμε με το χειριστηριο η την φημη μας;;δηλαδη κ δεν αναφερομαι στον πατριωτη, ολη τοπ 10 της ελλαδας στο προ ειναι αμεμπτου ηθικης;;οταν καποιοι απο αυτους δηλ κανουν " φαουλ" σε ορισμενα πραγματα δεν ειναι υπολογοι( σε εισαγωγικα) ;;ιακωβε διαφωνουμε φιλε δειχνω απεριοριστο σεβασμο σε καθε αντιπαλο..εχουνγινει πολλα παρα πολλα στο τουρ κ εχω αναφερει μονο τα μισα..αυτο λοιπον π πιστευω γ να τελειωσω ειναι οτι οι μεγαλοι παιχτες δεν κανουν μικροτητες..οποιος νομιζει οτι εχω αδικο να μου το πει κ θα το δεχτω..για να φτασει το θεμα στο σημειο να τσακωνομαστε γ ενα γκολ καταλαβαινεις τι μπορει το μυαλο του ανθρωπου να παθει..σημασια δεν εχει να εισαι απο τους κορυφαιους πρεπει κ να το υποστηριζεις κιολας με καποιες αξιες, καποια ιδανικα..δεν λεω οτι δεν ξεφευγω καποιες φορες οταν χανψ αλλα μην με βγαζετε στη σεντρα σαν να φταιω μονο εγω.συγνωμη αν σας προσεβαλλε η συμπεριφορα μου κ τα λογια μου ολη τη μερα δεν ειχα τετοια προθεση.ηθελα απλα να βρω το οποιο δικιο ειχα.κ στη συγκεκριμενη περιπτωση ειχα οντως δικιο.καλο υπολοιπο τουρ.
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20177
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 13:44

ΘΕΛΟ ΝΑ ΑΝΑΘΕΡΟ ΠΕΔΕΙΑ ΕΧΟ ΠΕΞΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ CLOUdsotos ΤΟ ΚΟΛΟΥΣΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΘΕΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΝΑ ΠΡΑΞΕΤΕ ΣΑΝ ΔΙΟΡΓΑΝΟΤΕ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΟΣΤΙ
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20107
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 13:55

αστο προακι κλαψε αγορι μου γιατι εχω βιντεο κ τωρα θα ξευτιλιστεις με το συστημα που παιζες!μαθετε να χανετε πια ελεος με τη δικαιολογια ολοι
Back to top Go down
luisgarcia




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Points : 19799
reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-03

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 15 2013, 13:55

και εσεις ομως πεφτετε πανω στον γιωργο!!! ποιος ο λογος ??? ΕΛΕΟΣ πια να σταματησουν οι τσακωμοι απο τα τουρ!!! εχουμε και τον ακη σε καθε τουρ να λεει οτι το κολλαμε!!! τι θα γινει επιτελους!!! lol! 
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
Back to top 
Page 3 of 14Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION CUP#2 (pc) - ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» Champion League (PC) -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: