ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP # 2-Συζητηση

Go down 
+29
kanonieris
giwrgostsiotsias
Blaze239
IptamenosOllandos
euris888
StathisPro7
Acker7
giannhssCR7
sakistaxi
footballers
luisgarcia
cloudsotos7
patriotis_G7
dimkleft
lolompas
takaros7
naci
dimitriskal
makaras99
karras
ALIMENID1
prooakis
chris199013
Kyriakos_91
Salonikios20
iakovos30
theKING_gr
sakiskar1984
alexteo
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AuthorMessage
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 10:58

ματς που δεν εχει πρασινα βελη ειναι γελοιο γ μενα..κοκκινος ροναλντο η μωβ ροναλντο..ψεμα κ τα δυο..
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 11:21

πιστευω καιρος ειναι σε μελλοντικα τουρ(αν οχι και σε αυτο) να απαγορευεται να παιζεις ταμπουρι...δεν γινεται να χινεις αιμα για να βαλεις γκολ και ο αντιπαλος με το ταμπουρι και ροναλντο κορυφη φυσικα(δεν μιλαω για προακις γενικα)να παταει το μικροψυχο τριγωνο,απο την αμυνα παρακαλω,και να βγενει μονος του με τον τερματοφυλακα...προτεινω και ονομα για το τουρ untampour cup...αυτα τα τουρ πιστευω θα προσελκισουν κορυφαια ονοματα απο pesleague... Very Happy
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 11:38

IptamenosOllandos wrote:
πιστευω καιρος ειναι σε μελλοντικα τουρ(αν οχι και σε αυτο) να απαγορευεται να παιζεις ταμπουρι...δεν γινεται να χινεις αιμα για να βαλεις γκολ και ο αντιπαλος με το ταμπουρι και ροναλντο κορυφη φυσικα(δεν μιλαω για προακις γενικα)να παταει το μικροψυχο τριγωνο,απο την αμυνα παρακαλω,και να βγενει μονος του με τον τερματοφυλακα...προτεινω και ονομα για το τουρ untampour cup...αυτα τα τουρ πιστευω θα προσελκισουν κορυφαια ονοματα απο pesleague... Very Happy


alexteo

Σε ευχαριστουμε για την συμμετοχη σου φιλε λαζο, πραγματικα το τουρνουα μας εχει παρει  αιγλη απο εσενα και πολλα αλλα παιδια εμπειρους σε μεγαλα τουρνουα!! Πραγματικα συμφωνω με την γνωμη σου ισως καποια στιγμη θα επρεπε να καταλαβουμε οτι να εκμεταλευεσε τα bugs του παιχνιδιου δεν σε κανει παιχταρα αντιθετα παραμενεις αμπαλος με ολη την σημασια τις εννοιας.Ηθελα να ηξερα αν καποιοσ που παιζει 8-1-1 με Ronaldo cf  σε καποιο live τουρνουα θα εκανε κατι τετοιο απεναντι σε κοινο, θελουμε πολυ να ερθουν μεγαλοι παικτες σαν εσενα εδω να παιξουμε σαν μια παρεα και να ευχαριστηθουμε τα παιχνιδια μας, να εισαι σιγουρος οτι εμεις τα μελη του proevofans θα δουλεψουμε παρα πολυ να καταφερουμε να απομονωσουμε τα παρασιτα που εχουν εισχωρησει στο φορουμ μας και να προσελκυσουμε τους καλυτερους και σε Ελλαδα αλλα και απο εξωτερικο, gg...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 11:42

theKING_gr wrote:
λοιπον μια ερωτηση στους διοργανωτες..ειδα τα αποτελεσματα του ομιλου μου κ διαπιστωσα οτι στον αγωνα των patrioti με giorgotsiotsia υπαρχουν 3 σκορ!!!!πρωτα ανεβηκαν οι δυο νικεσ του τσιοτσια με 3-1 και 4-1 και μετα ανεβηκαν αλλα σκορ που εχουν απο 1 νικη ο καθενας τους..μπορειτε να μ πειτε τι συνεβη??/


alexteo
Αν διαβαζεις το τοπικ συζητησης θα καταλαβεις τι εχει γινει, σε παρακαλω μην αρχισουμε παλι τα ιδια, ευχαριστω!
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 11:57

Blaze239 wrote:
Eπιβεβαιωνω και γω οτι ο tigristar απο τη μερα που εχει ξεκινησει το τουρνουα δεν εχει μπει στο psn..
   Προσωπικες αποψεις
1. Οποιος καθεται και γραφει "εγω ειμαι καλυτερος απο σενα εχω κανει εκεινο το αλλο κτλ." δε θα πρεπε να χει θεση σε αυτα τα τουρνουα, εχει χασει το νοημα του παιχνιδιου ξεκαθαρα!
2. Ειμαι υπερ του να γινονται τα παιχνιδια σε κοινοτητα για να αποφευγονται οποιες παρατυπιες και ας βρεθω αντιπαλος με εναν κοκκινο ροναλντο και να τα βαζει απο παντου και αυτο μερος του παιχνιδιου ειναι τι να κανουμε.
3. Ειμαι υπερ της καθε απαγορευσης "cheat" (αλλωστε φιλοσοφια μου ειναι να μη χρησιμοποιω κανενα) οπως πολυ καλα εχετε κανει με το r2 και ισως ακομα μεγαλυτερο ειναι αυτο με τις προσποιησεις που εχει καταντησει αηδια με καποιους και μακαρι να σταματαγε αλλα δε ξερω μηπως αν επιτρεπονταν ολα διευκολυναν εσας με το να δημιουργουνται λιγοτερες εντασεις..


alexteo
φιλε Blaze, χαιρετω την παρουσια σου αλλα και τις σημαντικες σου προτασεις, πραγματικα μας βοηθας πολυ με τις καινοτομες σκεψεις σου.Δυστυχως το συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι δημιουργημενο με καποια λαθη, που δημιουργει προβληματα σε οποιον εχει ορθη σκεψη.Και εγω προσωπικα θα ηθελα να παιξω χωρις bugs αλλα αν κανουμε κατι τετοιο δεν θα παιζουμε pro.... Απο την αλλη αποψη ορισμενα κολπα δινουν αλλη αισθηση στο παιχνιδι.... μαγεια!!!, οπως και στο αληθινο ποδοσφαιρο οποτε ακολουθουμε το παιχνιδι αναγκαστικα.Βεβαια οποιος θελει παιζει οπως θελει.....Μακαρι τις αποψεις σου να τις υιοθετησουν οι δημιουργοι τις konami...gg!!
Back to top Go down
chris199013
δημιουργός
δημιουργός
chris199013


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Points : 20087
reputation : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Ηγουμενιτσα,GREECE

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 12:21

ολοι παίζουνε με ενα συγκεκριμένο τροπο ροναλντο κοριφη καμινάδες στην άμυνα σέντρα βαθιά και μετά τρέχα να προλάβεις,επισης ειναι κ η προσποίησης αλλο αυτο...οποιος ξερει να παιζει καλα αυτο το στηλ κερδιζει ανετα...!κανονας..!
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 12:51

Συμφωνω απολυτα με τον ιπταμενο αλλα και με τον blaze για το οτι πρεπει να γινονται σε κοινοτητες τα παιχνιδια να βγαζουμε φωτογραφιες κανονικα και να αποδεικνυουμε τα σκορ μας..θα ηθελα να συγχαρω τον διαδικτυακο φιλο μ blaze για την νικη του απεναντι στον επισης παιχταρα και φιλο μ ιπταμενο!συνεχιστε ετσι παιδια και ανεβαζετε το επιπεδο με το ηθος σας και το προ π ξερετε!
Back to top Go down
sakiskar1984

sakiskar1984


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Points : 19988
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10
Ηλικία : 40
Τόπος : ΖΑΚΥΝΘΟΣ

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 12:59

εγω εχω σιχαθει τοσο πολυ ρεαλ και μπαρτσα που το εριξα στην μαντσεστερ γιουν. και πραγματικα χαιρωμαι μπαλα χωρις τρεχαντιρια και ρομποτακια.
3 ματς επαιξα με ρεαλ τα 2 με κυριακο και το 1 με ιπταμενο τα αλλα δυο που επαιξα με blaze πραγματικα τα χαρικα παρα πολυ και πιστευω και ο φιλος πετρος μιας και τα 2 ηταν ματσαρες με φοβερα γκολ.
καταλαβετε μερικοι οτι τα τουρνουα που κανουν τα παιδια εδω δεν κερδιζετε χρηματα και επαθλα απλα να παιζεται γιατι γουσταρετε να παιζεται προ και τιποτα αλλο...ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ FAIRPLAY!
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 13:20

φιλε σακι χαιρομαι πολυ π ημασταν αντιπαλοι και παρα την κακη συμπεριφορα μου στο πρωτο τουρνουα που εβαλα αυτογκολ δεν το εκανες θεμα..σε παραδεχομαι για το ηθος σου και το fairplay σου!
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 13:24

Tην ερωτηση μου αλεξ την ειχα κανει απο την αρχη οποτε μν λες οτι ξαναρχιζουμε τα ιδια..πρωτα ρωτησα εδω κ μετα σ εστειλα μνμ..επισης βλεπω μια αλλη συμπεριφορα στους γνωστους κ μεγαλους παιχτες απ οτι σε αλλους αγνωστους μεγαλους παιχτες..θα ηθελα λοιπον να χαιρεστε κ να επαινειται κ οσους απο μας τους αγνωστους ειμαστε ενταξει γενικοτερα..μακαρι να ερθει κ ο ακης και ο stavattack κ.α...οτι καλυτερο γ ολους ειναι..
Back to top Go down
sakiskar1984

sakiskar1984


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Points : 19988
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10
Ηλικία : 40
Τόπος : ΖΑΚΥΝΘΟΣ

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 14:01

Kyriakos_91 wrote:
φιλε σακι χαιρομαι πολυ π ημασταν αντιπαλοι και παρα την κακη συμπεριφορα μου στο πρωτο  τουρνουα που εβαλα αυτογκολ δεν το εκανες θεμα..σε παραδεχομαι για το ηθος σου και το fairplay σου!

φιλε κυριακο δεν ηθελα να το κανω θεμα γιατι σε ολους μπορει να τυχη να νευριασουν και να κανουν αυτο που εκανες εσυ αρκει να μην ξαναγινει οπως μου εχει τυχη αρκετα με μερικους.για'υτο και δεν το ανεφερα ουτε εδω αλλα δεν σου απαντησα και σε κανενα πμ που μου εστειλες γιατι δεν ηθελα καν να μπω σε καμια διαδικασια για το θεμα αυτο.

κατι ασχετο τωρα παντα οταν ξεκηναει ενα νεο τουρνουα ειμαι ντεφορμε και μετα παιρνω φορα Smile
στο επομενω θα ειμαι σε φορμα σιγουρα Smile
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 14:08

Προτεινω στο επομενο τουρνουα να παιξουμε με εθνικες!και κατι ασχετο το ξερω οτι εκανα λαθη και προκαλουσα αρνητικες εντυπωσεις με την συμπεριφορα μ..να εισαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναγινει καταλαβα τα λαθη ειμαι και σ ηλικια με λιγοτερη ωριμοτητα και παρασειρομαι απο το συναισθημα και κανψω λαθη αλλα θα ηθελα να ζητησω δημοσια συγγνωμη και κατι τελευταιο the_king δεν υπαρχει διαφορετικη αντιμετωπιση...εισαι πολυ καλος παικτης..απλα ειναι προτιμοτερο να μην αυτοαποκαλουμαστε μεγαλοι η μικροι καλυτερα να το αποδεικνυουμε με τις πραξεις μας..τελος συγχαρητηρια στα παιδια για την οργανωση και για αυτο το φορουμ ειλικρινα χαιρομαι παρα πολυ που εχουμε παιδια σαν τον chris και τον alexteo που ειναι σοβαρα ατομα και ανθρωποι ανοιχτομυαλοι που ξερουν κιολας απο προ..να ειστε καλα παιδια και να συνεχισετε ετσι και στο επομενο προ με ακομα μεγαλυτερη προσπαθεια ευελπιστουμε να ερθουν με δουλεια και ξενοι πολυ γνωστοι και παγκοσμιου εμβελειας παικτες οι οποιοι να υποστηριζουν το FAIRPLAY !
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 19:36

theKING_gr wrote:
Tην ερωτηση μου αλεξ την ειχα κανει απο την αρχη οποτε μν λες οτι ξαναρχιζουμε τα ιδια..πρωτα ρωτησα εδω κ μετα σ εστειλα μνμ..επισης βλεπω μια αλλη συμπεριφορα στους γνωστους κ μεγαλους παιχτες απ οτι σε αλλους αγνωστους μεγαλους παιχτες..θα ηθελα λοιπον να χαιρεστε κ να επαινειται κ οσους απο μας τους αγνωστους ειμαστε ενταξει γενικοτερα..μακαρι να ερθει κ ο ακης και ο stavattack κ.α...οτι καλυτερο γ ολους ειναι..


alexteo
Καλημερα, δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις διαφορετικη συμπεριφορα σε μεγαλους παικτες και αγνωστους....μηπως εχουμε ευνοησει καποιον και εχουμε αδικησει καποιον αλλον?? Ολοι εδω ειμαστε μια παρεα και δεν νομιζω να εχουμε εξαιρεσεις στην συμπεριφορα μας, εδω ολοι ρωτατε καποια απορια και εμεις απανταμε βασει κανονισμων, δινουμε τις απαραιτητες διευκρινησεις...Λυπαμαι που εχεις σχηματισει λαθος εικονα για τους διαχειριστες του φορουμ
Back to top Go down
dimitriskal




Αριθμός μηνυμάτων : 38
Points : 19941
reputation : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 21:41

Φίλε acker7 όταν μπεις στείλε μου pm εδώ για να κανονίσουμε να τελειώσουμε με τους αγώνες μας.
Back to top Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 23:37

ειμαι ονλινε φιλε tigriszstar μπες να παιξουμε τ ματσακια μας!
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 23:41

ποσο χαιρομαι που βλεπω τους admins να εχουν παρει στα σοβαρα τη δουλεια τους και πρσπαθουν ν προσαρμοστουν στισ απαιτησεις των μελων τους...πραγματικα ειστε αξιοι συγχαρητηριων για τη δουλεια που κανετε...συνεχιστε ετσι παιδια Smile
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20183
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 18 2013, 23:46

ιπταμενε καντο το ονομα σου van basten χαχαχα παιχταρα μ εσυ!!!
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
Anonymous



CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 06:37

Το μηνυμα διαγραφικε ταν γραμμενο στα greeklish και ειναι αντιθετο με τους κανονισμους του φορουμ
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20241
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 07:14

Οσοι δεν ειναι στην πρωτη δυαδα πανε pesranking?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 07:18

Εχουμε αναρτησει τι διαδικασια στους κανονισμους του champion cup#2 και θα παρακαλεσω πριν γραψετε εδω να διαβαζετε τα προηγουμενα μηνυματα αλλα και να ενημερωθειτε για τους κανονισμους, δεν γεμιζουμε το τοπικ με φλυαριες...ευχαριστω
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 11:45

djstamati, σου εχω στειλει συνεχεια προσκλησεις και μηνυματα στο ps3 αλλα δεν απαντας, σε παρακαλω αν δεις αυτο το μηνυμα να κανονισεις να παιξουμε τους αγωνες μας, η τουλαχιστον δωσε μου μια απαντηση αν θελεις η οχι να παιξουμε
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 12:03

να ρωτησω κατι γιατι ειμαι καινουργιος στο σαιτ οταν καποιος χανει 8-0 και αρχιζει τα τσατσικα αυτογκολ για να γινει το σκορ 3-0 το σκορ ποσο το γραφουμε?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21494
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 12:07

IptamenosOllandos wrote:
να ρωτησω κατι γιατι ειμαι καινουργιος στο σαιτ οταν καποιος χανει 8-0 και αρχιζει τα τσατσικα αυτογκολ για να γινει το σκορ 3-0 το σκορ ποσο το γραφουμε?




alexteo

φιλε αυτο λεγεται εσκεμμενη αποσυνδεση και μας λες ποιος το εκανε και θα κανονισουμε εμεις την πορεια του
Back to top Go down
IptamenosOllandos




Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 19829
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-01

CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitimeFri Jul 19 2013, 12:09

λυπαμαι που το λεω αλλα ειναι ο O_TigriszStar_O...
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP # 2-Συζητηση   CHAMPION CUP # 2-Συζητηση - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
Back to top 
Page 8 of 14Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION CUP#2 (pc) - ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» Champion League (PC) -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: