ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 RESULTS PROEVOFANS CUP#1

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Points : 20124
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : -80

RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Empty
PostSubject: RESULTS PROEVOFANS CUP#1   RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Icon_minitimeFri Nov 14 2014, 15:49

RESULTS PROEVOFANS CUP#1 <a href=RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Round_32_as [url=http://postimage.org/]

ROUND 16
prooakis13-aekara93
1-1
2-1
Back to top Go down
http://proevofans.forum7.net
akisgt

akisgt


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19916
reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-16

RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Empty
PostSubject: Re: RESULTS PROEVOFANS CUP#1   RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Icon_minitimeSun Nov 16 2014, 03:51

Δεν μπορω να βρω τον αντιπαλο μου! Εχω κανει αντ στο ps4 εδω 2 μερες ακριβως το ιδιο nickname που βγαζει χωρις το 1 στο τελος! Αλλον με το ιδιο δεν εχει! Ας με κανει αυτος.
Back to top Go down
akisgt

akisgt


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19916
reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-16

RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Empty
PostSubject: Re: RESULTS PROEVOFANS CUP#1   RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Icon_minitimeMon Nov 17 2014, 13:36

Επαιξα το 1 ματς με τον αντιπαλο μου και εχασα 2-1 με ενα λαγκ τρομερο που πρωτη φορα συναντησα!! Το ματς εγινε στην εδρα του αντιπαλου του οποιου με εστειλε προσκληση να παιξω μεσα σε lobby 22 παιχτων δλδ απλα εμεις ειμασταν 2! Του ειπα γιατι δεν κανεις ροομ και λεει εχει χαλια σερβερ η κοναμι γ αυτο!! Παω να κανω ροομ και να τον καλεσω να ρθει και δεν ερχεται διοτι δεν τον αφηνει το παιχνιδι να μπει μεσα σε φιλικο προθαλαμο, σαν να λεει η κοναμι δλδ οτι εχει προβλημα με την συνδεση του! Τον εχω ενημερωσει αν δεν ερθει σε 5 λεπτα βγαινω και χανεις με 3-0 καθως ματς δεν μπορει να γινει με υην συνδεση σου γ αυτο και δεν σε αφηνει να μπεις, και επανελλημενα μετα απο προσκλησεις δεν εχει καταφερει ποτε να μπει μεσα και βγαζει μνμ η συνδεση με τον παιχτη χαθηκε! Τα συμπερασματα δικα σας, οπως δικη σας και η κριση για το ποιος θα περασει!! Γνωμη μου ειναι να προτιμουνται παιχτες ελληνικης καταγωγης ωστε να μην δημιουργουνται τετοια θεματα! Δεν εχω προβλημα για το αν περασω η αποκλειστω το θεμα ειναι να ευχαρηστηθουμε τα τουρνουα χωρις προβληματα!!!
Back to top Go down
footballers

footballers


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Points : 20015
reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 38
Τόπος : πατρα

RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Empty
PostSubject: Re: RESULTS PROEVOFANS CUP#1   RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Icon_minitimeTue Nov 18 2014, 15:12

katsoud - giannhsCR7
2 - 3

giannhsCR7 - katsoud
2 - 4
Back to top Go down
Sponsored content





RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Empty
PostSubject: Re: RESULTS PROEVOFANS CUP#1   RESULTS PROEVOFANS CUP#1 Icon_minitime

Back to top Go down
 
RESULTS PROEVOFANS CUP#1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PROEVOFANS CUP#1- RESULTS
» PROEVOFANS CUP#2-RESULTS
» GOLDEN CUP#2-RESULTS
» GROUP B/ RESULTS
» GROUP C / RESULTS

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: PES 2015 LIVE TOURNAMENT(PS4)-
Jump to: