ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+7
pitnick3
cloudsotos7
Kyriakos_91
theKING_gr
Fotis4taz
prooakis
alexteo
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
Anonymous



PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 04:25

ΡΕ ΤΕΟ ΠΑΣ ΚΑΛΛΑ ΠΩΣ ΜΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΑΙΣΜΠΟΥΚ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΕΕΕΕ?ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΧΙ ΧΟΥΝΤΑ!!!!ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!!ΤΗΜΩΡΕΙΣ ΕΜΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΕΜΑΘΕΣ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΣ ΕΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ????
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
Anonymous



PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 04:27

ΤΟΝ ΑΚΗ ΤΟΝ ΣΥΝΧΩΡΕΣΕΣ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΝ ΩΡΑΙΟΣ ΤΕΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΟΙ ΒΡΗΣΑΝΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 07:14

Τελος παντων εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο θοδωρης εχει τα χει βαλει με μενα κυριως κ με τον καβανι.προσπαθησα πολλες φορες να μιλησω ηρεμα αλλα δεν καταλαβαινει.δικαιωμα του ειναι.ξαναλεω οτι το φορουμ δεν εχει καμμια σχεση με περσυ.εχει χαλασει πολυ κ δεν το εχω χαλασει ουτε εγω ουτε ο καβανι.εφερα τον φιλο μου να παρει μερος κ αυτος κ ενω στην αρχη ηταν χαρουμενος στην πορεια απογοητευτηκε κ αυτος με το δικιο του.τελος παντων για χτες μαλλον το ποτηρι ξεχειλησε αλλα δεν φταιγαμε εμεις..ο ακης με τον σταμ φυγανε χωρις καμμια ειδοποιηση απ το παιχνιδι κ λεγανε οτι κολλαει.κλασικα.γ τον ακη οκ τον ξερω τι ειναι,αλλα ο σταμ συγκεκριμενα το κανει επανηλειμενα.φαινεται σοβαρος αλλα καθε φορα μου λεει συγνωμη και ξανακανει τα ιδια την επομενη..ε κ εμεις τι ειμαστε κοροιδα???.τελος παντων εγω εχω ηδη αποχωρησει απο τα τουρ εδω μεσα.μονο το 2χ2 με ενδιεφερε για χαβαλε.τωρα μ αυτο τ γινεται?
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 07:22

Ο ακης με τον σαββα μια ημερα πριν ειχαν κανει τα ιδια στους cr7 k λιβιακη.τους εβριζαν κ τους κατηγορουσαν αλλα δεν ειδα κανεναν τεο να τους τιμωρει.μαλλον ο τεο τιμωρει αυτους που το συνεχιζουν κ οχι αυυους που το προκαλουν...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21464
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 07:52

Σας το εχω πει και άλλες φορές , δεν με ενδιαφέρει πόσο καλοί είστε στο pro, στο φόρουμ με ενδιαφέρει πόσο καλοί χαρακτήρες είστε , εσείς οι δυο αποτυχατε παρόλο ότι σας είχα προειδοποίηση ... Είστε εκτός εκδηλώσεων του φόρουμ για το 2014 , όμως δεν σας εχω κάνει ban διότι πιστεύω ότι έχετε φίλους εδω μέσα και δεν θα θελα να σας αποκοψω απο τις παρέες σας, μπορείτε να γράφετε ακόμα σε κόσμια επίπεδα πάντα είστε εκτός και απο τη συζήτηση στο fb , ελπίζω κάποια στιγμή να καταλάβατε ότι εδω έχουμε ένα φόρουμ παρέας και όχι ρινγκ να σκοτωνόμαστε , ευχαριστω
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 14 2014, 08:29

Πιο πανω εκανα λαθος.ο ακις με το σταματη εννοουσα..ενταξει τεο οπως θελεις.εμεις ειμαστε τα κωλοπαιδα κ οι παλιοχαρακτηρες που καταστρεφουμε το φορουμ σου κ το διαφθειρουμε.
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20147
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 00:34

ΠΕΔΊΑ ΈΧΟΥΜΕ ΣΤΙΛΙΣΤΙΚΆ ΜΌΝΙΜΑ ΣΤΟΝ CLOUSOTO7 ΟΚ
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20147
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 00:36

Μινιμαλισμό αμαλο να παίξουν τα ματς με τον clousotos δεν έχει απαντήσει. Οκ
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20086
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 04:39

fotis taz ποτε μπορεις για τα ματς?
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20147
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 06:38

cloudsotos7 ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΤS
Back to top Go down
djstamatis

djstamatis


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Points : 18699
reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-02-03
Ηλικία : 38

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 15:01

καλησπερα επαιξα τα δυο ματς με τον cloudsotos στο πρωτο παιχνιδι μου εκανε το chet απο το τερμα στο αλλο τερμα περιμενω απαντηση ευχαριστω.....
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21464
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 17 2014, 19:50

Απαγορεύονται ολα τα cheat στους αγώνες του φόρουμ μας ειδικά αυτό που μάθατε όλοι απο το ελεύθερο , δείχνει ασέβεια προς τον αντίπαλο και τιμωρείτε για όποιον το κάνει με μηδενισμό απο τον αγώνα με σκορ 0-3
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20077
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18 2014, 01:33

τεσπα δεν το συνεχιζω απλα θα πω οτι παντου επιτρεπεται!εκρινε κατι αυτο στο ματς μας?το σκορ ητανε ηδη 4-1 κ στο κανα................................................................................................
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21464
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18 2014, 02:21

Εάν κάνουμε όλοι αυτό το cheat τότε δεν χρειάζετε να παιζουμε pro αλλά συνεχειο....(παλιό ποδοσφαιράκι στις πλατείες )
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20077
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18 2014, 15:30

καλα οκ οτι να ναι παραιτουμε οριστικα αυτη τη φορα γιατι να μηδενιστο????εγω δν ηξερα οτι απαγορευεται κ σην οτι παλι ξεκινησα με -10 κ το προηγουμενο παλι ειχα -10!εγω θα πω οτι νομιζω οτι απλα δεχομαι πολεμο κ με λυπη που το φορουμ εχει καταντησει ετσι!ειπαμε να κανουμε την πλακα μας κ εχουνε μεινει 4 ατομα!γιατι ο κωσταντινος δεν βλεπω να πεζει!πραγματικα κριμα κ μαρεσε εδω.............αλλοι γραφουνε ψευτικα σκορ βριζουνε κ δεν κανετε τπτ κ εμενα με τιμωρειται για κατι που δεν ηξερα!ενταξει μα....ς δν ειμαι να νικαω κ να χανω ετσι!καλο βραδυ
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 05:26

Οσο κ αν φαινεται περιεργο κ παρολο που εχω 'μπαναριστει' κατα καποιο τροπο απο τα τουρ στεναχωριεμαι για το φορουμ..αν σκεφτειτε ποιοι ειμασταν περσυ κ ποιοι εχουν απομεινει φετος τοτε καταλαβαινετε οτι το φορουμ δυστηχως αργοπεθαινει.κ με στεναχωρει πολυ αυτο.πιστευω δυστηχως,οτι καποιοι αυτο που θελανε να καταφερουν το καταφεραν.δεν ειναι τυχαιο ολοι οι καλοι να φευγουν..με τιποτα.δεν ξερω τι αλλο να πω.μονο πως λυπαμαι πραγματικα για την εικονα του site k δεν το λεω καθολου ειρωνικα.πραγματικα λυπαμαι πολυ γτ εχω ξαναπει οτι απο περσυ εδω μεσα εχουν παιχτει πολυ ομορφα ματς με παθος με κοντρες σε πολυ υψηλο επιπεδο,να χαιρεσαι ν παιζεις δηλαδη..η ανικανοτητα η διπροσωπεια η αλητεια και η αδιαφορια νικησαν!!
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20147
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 06:53

ΠΕΔΕΙΑ ΝΑ ΡΟΤΙΣΟ ΚΑΤΙ cloudsotos7 ΔΕΝ ΕΧΕΙ -10 ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΙ 12 ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΣΕ 6 ΜΑΤΣ ΑΝ ΜΠΟΡΙΤΕ ΑΠΑΝΤΙΣΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΡΟΤΙΣΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21464
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 06:57

Θα σας απαντήσω και στους δυο χωρίς να θελω να σας επιπληξω και δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος , το φόρουμ οταν δημιουργήθηκε πριν περίπου 10 μήνες είχε σκοπό την ψυχαγωγία και τον συναγωνισμό των μελών σε ενα κλειστό τουρνουα με θέμα το pro evolution, μπορω να πω ότι μέσα σε αυτούς τους 10 μήνες είχαμε πολύ καλά τουρνουα και συμμετοχή πολλών καλών παικτών όπως cloud, theking, iptammenos, Kyriakos , cr7, acker, και πολλά αλλά παιδιά που πήραν μέρος στα τουρνουα μας, αποκορύφωμα ήταν το βραβείο που κερδίσαμε στο pesranking σαν καλύτερο φόρουμ για το 2013 , και ήμασταν μόλις 2 μηνών φόρουμ , όμως στην πορεία και μέχρι σημερα το φόρουμ έχασε την ταυτότητα του και απο πολλά υποσχόμενο online mode για διοργανώσεις και τουρνουα έγινε αρένα συγκρούσεων , κανιβαλισμων, χουλιγκανισμού ... Και να φανταστείτε σε μια περίοδο που ετοιμαζόταν το φόρουμ να έρθει σε επαφή με εταιρίες που προβάλουν το προ και να δίοργανωςει το μεγάλο επαιτιακο τουρνουα offline τον Ιούνιο , ακόμα μέχρι και ο admin μπήκε στον στόχο των κακών συμπεριφορών σας ορισμένων, οποτε ήταν πολύ δύσκολο να συνεχιστούν κάτω απο αυτές τις συνθήκες κάποια τουρνουα εδω, δεν υπήρχε καλό κλίμα και ούτε διάθεση φιλίας απέναντι σας, το μόνο που είδα ειναι να έχετε χωριστεί σε δυο στρατόπεδα και να ετοιμάζεστε για το μεγάλο μπαμ, ώριμα λοιπον μετά απο μεγάλη στεναχώρια αλλά πηρα την απόφαση να μην γίνουν αλά τουρνουα για φέτος ... Δύσκολα όμως και για το μέλλον , το φόρουμ πρεπει να ανανεωθεί και απο άτομα αλλά κ απο μέλη , πρεπει να μπει κόσμος που του αρέσει το πνεύμα του φόρουμ και όχι να είμαστε υποκατάστατο κάποιων άλλων οργανισμών η κοινοτήτων , To proevofans έχει δική του ταυτότητα και αυτή την ορίζει η συλλογική προσπάθεια όλων των μελών που με την συμμετοχή τους στα τουρνουα ειναι υπόδειγμα καλών χαρακτήρων και αγωνίζονται μέσα απο τις κονσόλες τους δίκαια , ευ αγωνίζεσθαι !!!!
Υπόσχομαι πάντως μετά το Πάσχα να γίνει ενα τελευταίο τουρνουα για το φιναλε αυτού του φόρουμ πριν το κατεβάσω μια για πάντα απο τις σελίδες του internet, θα προσκαλεστειτε όλοι μέσα απο email για το τελευταίο τουρνουα proevofans, μέχρι τότε θα σας παρακαλέσω οποίος πιστεύει ότι έχει ευθύνη για όσα έγιναν το τελευταίο διάστημα αλλά και οποίοι δεν έχουν ευθύνη και ήταν υπόδειγμα μελών να κάνουν υπομονή και προπόνηση για το final tournament!!!!!!
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 07:46

Πραγματικα εχω στεναχωρεθει πολυ με αυτα που διαβασα και γ αυτο σε συννενοηση με τον φιλο μου το σαββα(καβανι)θελουμε να κανουμε μια προταση σε ολα τα μελη αυτου του φορουμ..λιγο πριν τις 9 σημερα θα την καταθεσουμε..ειναι πολυ κριμα να τελειωσουν ετσι τα πραγματα..
Back to top Go down
Fotis4taz




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Points : 19162
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-11-08

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 15:40

ειμαι μεσα σημερα cr7 Smile
Me exeis block ego ti na kano?
Tespa...
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20086
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20 2014, 00:58

foti taz δεν σε εχω μπλοκ τι πραγματα ειναι αυτα που λες? εσυ με εκανες μπλοκ στο πσ3 κααι στο facebook χωρις λογο..τεσπα ποτε μπορεις τα ματς σημερα με τις 9 θα ειμαι μεσα..
Back to top Go down
Fotis4taz




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Points : 19162
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-11-08

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20 2014, 11:22

καλησπερα σε ολους θελω να κανω μια κατεγγελια για τι προακη για το σκορ 6-0 δε γραφτηκε σωστα ο αγωνας εληξε 6-1 υπερ του.. αλλα με Cheat που εκανε Απο το τερμα ειχε τη μπαλα τη πηγε στο αλλο τερμα στο δικο μου τερμα και γκολ? χωρις OFFISDE? ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ! ζητω μηδενισμο στο 2ο αγωνα που παιξαμε ευχαριστω...
Αδικια για το Cloudsotos NA TIMΩΡΙΕΤΕ μονο αυτος ενω ο προακης το εκανε και εκεινος αρα το ζητω Ευχαριστω αναμενω απαντησεις καλο βραδυ!PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 5ouvm8
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Points : 20059
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : -80

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20 2014, 12:23

Fotis4taz wrote:
καλησπερα σε ολους θελω να κανω μια κατεγγελια για τι προακη για το σκορ 6-0 δε γραφτηκε σωστα ο αγωνας εληξε 6-1 υπερ του.. αλλα με Cheat που εκανε Απο το τερμα ειχε τη μπαλα τη πηγε στο αλλο τερμα στο δικο μου τερμα και γκολ? χωρις OFFISDE? ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ! ζητω μηδενισμο στο 2ο αγωνα που παιξαμε ευχαριστω...
Αδικια για το Cloudsotos NA TIMΩΡΙΕΤΕ μονο αυτος ενω ο προακης το εκανε και εκεινος αρα το ζητω Ευχαριστω αναμενω απαντησεις καλο βραδυ!PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 5ouvm8


Εχουμε πει οτι δεν επιτρεπ[ονται τα cheat στο proevofans, ο αγωνας θα καταχυρωθει υπερ του taz4gr με 3-0!
Back to top Go down
http://proevofans.forum7.net
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20211
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20 2014, 12:51

Χαιρομαι πολυ για το καινουργιο τουρ κ επισης για την νεα εικονα του φορουμ κ ας ελπισουμε κ μια καινουργια αρχη..ΜΠΡΑΒΟ στον cloudsoto k ston kuriako για την προσπαθεια τους να φερουν τοσο κοσμο..ας προσπαθησουμε να ειμαστε ηρεμοι χαρουμενοι ΧΩΡΙΣ τσακωμους κ διαπληκτισμους.τοσο καιρο δεν καταφεραμε τπτ παραπανω απ το να χαλιομαστε και να πλακωνομαστε.ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΑ!!παιζουμε γ το χομπυ μας γ την πλακα μας γ την κ....α μας!!!ας μν το χαλασουμε παλι..καλη επιτυχια σε ολους!!!!!υ.γ.ελπιζω τεο να μας ξεμπλοκαρεις απ το fb..κριμα ειναι..
Back to top Go down
prooakis

prooakis


Αριθμός μηνυμάτων : 248
Points : 20147
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20 2014, 12:53

εγο δεν το υξερο οτι απαγορευετε δεν θα το εκανα
Back to top Go down
Sponsored content





PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» PROEVOFANS LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» WORLD CUP#1-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» WORLD CUP#2-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» ProEvoFans cup#1- ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: