ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+10
cloudsotos7
djstamatis
giannhssCR7
Giovanni
theKING_gr
prooakis
Fotis4taz
Tigrisz21
Kyriakos_91
alexteo
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 14:12

εγινε..τι να πω...θα περιμενω..
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 15:17

τι να πω εδω μονο για πλακα δεν παιζουμε!πραγματικα εχω ξενερωσει πολυ με μερικους!ολοι απο το ονλαιν το παιζουνε παιχταραδες κ φανταζονται πραγματα!ο κυριακος λαγκ δν εχει παντως που παιξαμε σημερα κ ξαναλεω παλι οτι οταν κολαει στον εναν κολαει κ στον αλλο δεν ευνοειται καποιος!επισης δεν εχω καταλαβει κατι το πρωταθλημα τελικα ποιος το περνει?πιστευω οτι οι 4 βαθμοι ητανε αδικοι γιατι ειχα ενημερωσει για το τουρνουα του λεωνιδα κ οτι δεν θα μπορω να ειμαι στην συζητηση εκεινη τη μερα!εδω εχουμε συνχωρεσει ατομα για διπλα προφιλ αποσυνδεσεις βρισιες κλπ αν ενω εχω νικησει τους παντες δεν το παρω που ναι κ το σωστο δεν εχω καποιο κινητρο να παιζω!δεν με νοιαζουνε τα κυπελακια κτλπ απλα νταξει μετα καπου χανετε κ το νοημα να κερδιζω κ να μην βγαινω πρωτος!δεν εχει νοημα οτι καθησα κ παλεψα να κερδισω τους παντες απο 2 φορες!κ μια διευκρινηση φιλικη προς τον the king!περισυ ησουνα απλα καλος στο ονλαιν δεν μπορεις να λες οτι ησουνα απο τους καλυτερους γιατι ποτε δεν ηρθες pesleauge κ επισης δεν εχεις κ τοσα τροπαια απλα ειχε παρει καλυτερου αμυντηκου κ επιθεσης κατι που χα βγει πρωτος σε πολλα τουρνουα κ δεν πηρα ποτε!το λες τελειως φιλικα!ΑΛΛΟ ΟΝΛΑΙΝ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΑΥΤΑ
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 18:58

Σωτο γελανε κ οι πετρες με το "απλα καλος" π ειπες γ μενα...χαχα..πραγματικα πηγα ν πνιγω..χαχαχα..Παντως δεν καταλαβαινω το προβλημα σας μερικων με την pes league. Πραγματικα..αν εσεις το χετε κανει επαγγελμα εκει στην λιγκα κ πατε καθε βδομαδα στα μικρα κ καθε 15 στα μεγαλα ειναι δικαιωμα σας.καποιοι απο μας δεν εχουμε αυτη τη δυνατοτητα η μπορει να μην μας ενδιαφερει τοσο πολυ να σκασουμε μυτη..δικαιωμα μας κ εμας..αλλο λοιπον αυτο κ αλλο ποιος ειναι τι..μπορεις να ρωτησεις τον ιπταμενο ποιος ηταν ποιος περσυ..θα σου πει την αληθεια..τελος παντων δεν μπορει να μου πει καποιος κατι γ περσυ..ξερω πολυ καλα σε τι επιπεδο ημουνα εγω οπως ξερω και των υπολοιπων..οπως κ να το κανουμε λοιπον περσυ ημουνα οντως ενας απο τους κορυφαιους.στο ονλαιν θες;;στο ονλαιν δεν με πειραζει..αφου εκει παιζω μονο..να το διατυπωσω καλυτερα λοιπον.στο ονλσιν εγω περσυ ημουνα ενας απο τους λιγους κορυφαιους.και επειδη ειχα παιξει με ολους πολλα φιλικα,ελαχιστοι γ να μην πω αποιροελαχιστοι ηταν καλυτεροι μου..σε οσα τουρ πηρα μερος διακριθηκα κ στην πορεια ειχα πρωτες θεσεις..νομιζω οτι στα πιο πολλα που πηρες εσυ μερος εγω δεν πηρα..ηταν μεσω pes rankings που δεν ασχοληθηκα καθολου..ενταξει σωτηρη;;σε καλυψα;;το ελαχιστοι το ειπα λογω ευγενειας γτ αν ημουν λιγο πιο αδιαφορος προς εσας θα ελεγα εναν..μονο εναν δεχτηκα σαν καλυτερο μου περσυ κ αυτη ειναι η αληθεια.αυτα κ εννοειται πολυ φιλικα..


Last edited by theKING_gr on Mon Feb 24 2014, 20:16; edited 1 time in total
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 19:12

Επισης επειδη ειπα γ εναν δεν μπορω να ξεχασω καποιους πολυ "μεγαλους" οπως τακαρο blaze stathi k kouko.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 00:27

Αυτοαποκαλεισαι κορυφαιος μετα ρον ιπταμενο χαχχαχχχαχα οκ...μηπως επρεπε να πας παγκοσμιο εσυ αντι για τον οικονομου?ρε τι αλλο θα ακουσουμε ...και για να ξες κατι εγω περυσι πηρα το προ φεβρουαριο οποτε δεν ειχα χρονο να το μαθω οπως εσεις..π λες γ καλους κ μ βγαζεις απεξω...ειλικρινα εισαι πολυ ειρωνας κ δεν σ παει κανενας ν ξες...φετος παντως εισαι πουθενας..αλλα ξερω εσυ σ λιγο θα μας πεις οτι εισαι ο καλυτερος στον κοσμο..με αλλον γελανε οι πετρες φιλαρακι οχι μ κλαουντ παντως..
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 00:36

Και το λεω απο τωρα οτι επειδη παιζουμε τελικο θελω να το παλεψεις εντως αγωνιστικου χωρου..και οχι να αρχισουμε ιστοριες με αγωνες στα χαρτια..αν εισαι μαγκας νικα με..Λοιπον καλη μας επιτυχια ευχομαι φιλε theking δεν θελω τσακωμους λοιπον χαλαρωνουμε και τελειωνει εδω το θεμα..οκ?
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 03:42

Καλως τον κ τον...αμα δεν με παει εμενα κανεις που να δεις εσας..ανταλαξτε κανα χειριστηριο ρε εκει στα σπιτια π μαζευεστε..ακουσε κυριακο δεν μπκρεις φιλε να μου μιλας ετσι χωρις λογο οκ;;το ποσο πελατης μου ησουν περσυ μονο εσυ το ξερεις καταλαβες;;κ πουθενας φετος;:δν νομιζω απλα εσυ καλυτερος..δευτερον ν ξερεις οτι σε συχαινονται εδω μεσα οι περισσοτεροι κ οχι μονο εσενα..καταλαβες;;μην τα λες αυτα σ χω ξαναπει..ΟΛΟΙ καθε μερα μου λενε γ τα στημενα σας...απορω παντως πως εγινες τοσο καλος...δεν σε ειχα με τιποτα..χαχαχαστο χειροτερο προ εισαι απ τους καλους..ΓΕΛΑΕΙ ο κοσμος σου λεωω ....
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 03:45

Επισης θα μπορουσα να παιξω απο το 3-2 αλλα στο εδωσα το ματς..αυτο δεν σ λεει κατι;;γτ λες ν το παρω στα χαρτια;;;αυτα αλλοι τα κανανε περσυ..λοιπον τελειωνει τ θεμα εδω;;χαλαρωνουμε;;
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 03:51

ωραια επειδη ειστε ζωα πραγματικα κ λετε για στημενα κ οτι ανταλαζουμε χειριστιρια εγω εδω σε αυτο το σαιτ δεν ξαναπαιζω οσο υπαρχετε εσεις!θα τελειωσω κ το τσαμπιονσ λιγκ κ τελος!με εχουνε αγαλμα στη γαλλια κ εχω αναγκη να δωσω το χειριστηριο καπου για να νικησω τους αμπαλους που πεζουνε εδω!νταξει τελος παιξτε μεταξυ σας παιχταραδες του καναπε ολοι σας αιντε!κουραστηκα πια εδω μεσα δεν φτανει που καθομαι κ σας κανω χαρη κ παιζω μαζι σας μιλατε κιολας!πραγματικα νευριαζω παρα πολυ με την νοοτροπια σασ!για πες μ αμα εισαι αντρας ποιο στημενο λες ποιος στο πε κ αν εχει αποδειξης....αλλιως πολλοι ζηλευουναι
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20146
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 03:58

ο αβιραμ δεν εχει ιντερνετ και δηλωνη παραιτηση απλα ενημερωνω...
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20146
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:09

φιλε κυριακο ο the king περσι ητα απο τους καλυτερους στο online τον εχουν παραδεχτη ολοι τακαροσ.theofilos1313 avastag και και και και.. ολοι οι καλοι παιχτες..με το προ 14 δεν ασχολητε καν και δεν τον νοιαζει αν νικηση η οχι καν παιζει για την παρεα στο σιτε ηρεμα και ωραια..προσπαθησε λιγοο να μην μαλωνης να κρατησουμε ενα επιπεδο εδω περα...
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:12

μεγαλοι παιχτες αυτοι αχαχαχαχαχ
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21524
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:15

Οκ δεκτή η παραίτηση του, όταν ειναι πάλι σε θέση να παίξει ας δηλώσει, ευχαριστούμε
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:19

ρε γιαννη πες μου τωρα ειλικρινα εγω προκαλλω???πες μου αληθεια...και theking  ειναι ντροπη αυτα που λες για μενα...πραγματικα..γιατι τοση κακια??πες μου ποιοι μιλανε ασχημα για μενα να ξερω αυτα τα λεω κατι χωρις να αιτιολογω ειναι λογια τ αερα..εγω θελω να κρατησω επιπεδο απλα θελω να μαθω γτ τοση κακια απεναντι μ..ολο απειλες..ρε theking αληθεια τωρα πιστευεις οτι τα φοβαμαι αυτα π λες..λες να εμφανιζομαι και ν μ ξερουν ολοι στην pesleague και να σε φοβαμαιπες μ..εγω εμφανιζομαι δημοσια σε αντθεση μ σενα..λοιπον αστα αυτα σ μενα..ρε παιδια ποιοι ειναι αυτοι μονο ο τακαρος ηταν παιχταας το παιδι και ειναι κ  φετος..ο μονος π εχει λογικη προ..ολοι οι αλλοι ειναι γιομα κ αγιος ο θεος οπως ο μεγαλος theking π πραγματικα..δεν ντρεπεται γ αυτα π λεει...ειναι κ 28 χρονων κιολας τι να σου πω ρε αγορι μ..ρωτα κανεναν ξενο καλο ν σ πει αν ειμαι καλος ....το να με επενουν οι του καναπε οπως εσυ δεν μ νοιαζει..και για να ξερεις..δεν σ ξερει κανενας..εγω με τον γιαννη π μαλωναμε περυσι ειμαστε μια χαρα..και δεν θελω ν μαλνω εσυ τι ζορι τραβας και συνεχιζεις να μου την μπαινεις..πες μ...??τι θελειις δηλαδη να το λυσουμε διαφορετικα το θεμα???πες μ αν ναι να κανονησουμε..
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:25

κ γω παραιτουμε οσο παιζουνε φαντασμενα ατομα εδω μεσα απο τα επομενα τουρνουα!ας πεζουνε μονοι τους να παιρνουνε τουρνουα με 3-4 ατομα κ να νομιζουνε οτι ειναι για παγκοσμιο!αντε γιατι η υπομονη εξαντληθηκε με ολους εδω μεσα που προσβαλουν!
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:26

Σιγα κλαουντ σιγα..σου χω πει μν τα λες αυτα αυτα ΓΕΛΑΝΕ Κ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ!!!αγαλμα;;αληθεια αγαλμα;;;τιμη μας που παιζουμε μαζι σου...το χετε κανει ####δελο!!!!5 ατομα ρε μου χουνε πει οτι ανταλλαζετε χειριστηρια.......εεεεεεε!!!!ξυπνηστεεεε.....ατομα που σας ξερουν προσωπικααααα!!!εγω τα λεω;;;;μονος μου;;;;:εγω κατηγορηθηκα στημενα;;;::εγω;;;;;δεν λεω αλλα κουραζομαι..κ σωτηρη μια αληθεια...γ φετος να περηφανευεσαι μονο.περσυ δεν ησουν πουθενα φιλε μου..μονο σε κατι τουρ γ pc πηγες καλα κ σε κατι αλλα τριτοδευτερα..στα μεγαλα εφευγες στους 8.οποτε τι λες;;;φετος οχι αγαλμα,ΕΙΚΟΝΙΣΜΑ θα σου κανουν στην γαλλια και κερινο ομοιωμα εξω απο την μπουτικ της μπαρτσελονα!!!!!
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20271
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:29

Γτ με προκαλλεις κυριακο;;:περσυ δεν ελεγα ν το λυσουμε διαφορετικα;;ε;;;:εγω δεν το πηγα στο ετσι αλλα αμα γουσταρεις μεσα ειμαι..για να κοζαρεις..πατησιωτης ειμαι κ δεν μασαω μια..δηλαδη με κατηγορεις που αλλοι λενε για σενα;;;εγω εχω εμπαθεια με σενα;;:εγω το ξεκινησα η εσυ μου κανεις πολεμο απο χτες με προσβολλες;;;;;
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:32

ρε μαλακα καραγκιοζη περσυ βγηκα 8ος στο πανεληνιο κ δεν ειχα πσ3 μεχρι τον μαρτιο!ναι ρε ηλιθιε τιμη σου κ επειδη το λεει ο καθυστερημενος ο προακης οτι στηνουμε ματς εσυ θα τον πιστεψεις!επειδη εδω μεσα ειστε αρρωστοι αντε γεια!πηγαινα καλα στο pc γαιτι μονο pc ειχα!ποιος λεει οτι ανταλαζω χειριστηρια ρε αρχιδια πες μ εδω αν τιμας τα παντελονια που φορας?πες μ γιατι τα χω παρει πολυ τωρα!οσο για τους γαλλους αστο φιλε μ δεν σου δειχνω καν συνομιλιες τι μ λενε!εσεις κ τον ακη αμπαλου θα τον βγαλετε εδω μεσα!
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20146
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:32

γιατι ρε cloudsoto δεν ηταν καλος ο thofilos1313 η ο τακαρος? η ο blaze??..κυριακο εγω απλα ειδα πως ειπεσς για τον the king οτι ηταν καλουτσικος ενω ηταν απο τους καλυτερους στο ονλινε και ηθελα να το διευκρινισω δεν μπορουμε να λεμε τους καλυτερους καλουτσικους.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:32

Για να ξερεις δεν εχω κανενα προβλημα να το λυσουμε...εμενα αυτα τα φουμαρα δεν θα μου τα πουλας..δεν σ κανω πολεμο..σ ζηταω να χαλαρωσεις αλλα το συννεχιζεις..ουτε εγω κολλωνω πουθενα επειδη καθονται κ λενε μλκιες γ μενα δεν σημαινει οτι ισχυουν...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21524
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:33

Εγώ αυτό που εχω να πω σε ολους σας ειναι να ανακαλεσεται όλοι τους χαρακτηρισμούς διότι το νεο πρωτάθλημα θα ξεκινήσει χωρίς εσας
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:33

κ γιατι μιλας σε 3 προσωπο οι αλλοι που λεει κ ο αβηραμ κ εσυ κ ο cr7 που με κατηγορουνε μια ζωη ποιοι ειναι?για πες μ!γιατι ολο λετε λετε κ απο αποδειξης τπτ
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 20137
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:35

ναι ο τακαρος κ ο blaze ητανε πολυ καλοι οντως!ο θεοφιλος οχι
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20213
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:35

Δηλωνω την παραιτηση μ εγω δεν ξαναπαιζω με αυτο τον ανυπαρκτο....τελος σοβαρα δεν ξαναπαιζω εγω με αυτον εδω μεσα..
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20146
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 04:37

αγορι μου κοιταξε να δεις πας και γραφεις ειναι μετριος ο the king ειναι καλουτσικος.εγω ρε φιλε ειμαι αντικειμενικος το παιδι ηταν πολυ καλο γιατι τωρα εσυ βγενεις και τον κραζεις πεσ μου??


Last edited by giannhssCR7 on Tue Feb 25 2014, 04:38; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sponsored content





PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 6 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PROEVOFANS LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» WORLD CUP#1-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» WORLD CUP#2-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» ProEvoFans cup#1- ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: