ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+20
kostasginn
takaros7
aprovreprtos
iakovos30
chris240796
Kyriakos_91
kouroupas
xavi 7
SpeedDemon_1989
IptamenosOllandos
gueer_1992
lolompas
makaras99
Xalkiotis
kanonieris
theKING_gr
prooakis
Blaze239
giannhssCR7
alexteo
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AuthorMessage
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19984
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 03:38

στειλτε μου και πειτε μου να πρεπει να ξαναπαιξω τους αγωνες μου με τον φιλο και επισης ο πανοπουλος δεν εχει μπει ακομα μπαινει σπανια και φοβαμαι μηπως δεν παιξουμε στο τελος για αυτο σας παρακαλω να το ειδοποιησετε γτ καθομαι σε αναμμενα καρβουνα
Back to top Go down
kanonieris




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Points : 20102
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 03:56

makaras99 wrote:
στειλτε μου και πειτε μου να πρεπει να ξαναπαιξω τους αγωνες μου με τον φιλο και επισης ο πανοπουλος δεν εχει μπει ακομα μπαινει σπανια και φοβαμαι μηπως δεν παιξουμε στο τελος για αυτο σας παρακαλω να το ειδοποιησετε γτ καθομαι σε αναμμενα καρβουνα
makara οι εγκυροι αγώνες σου είναι μονάχα με τον fotis_CITIZEN7. ετσι φαίνεται στην κοινότητα. Με Panopoulo αν δεν εμφανιστεί δεν θα παίξεται απλά!
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19984
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 04:01

οκ φιλε
Back to top Go down
xavi 7

xavi 7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19835
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-15

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:19

παιδια να σας ρωτησω γτι εχω μονο 3 ποντουσ στη βαθμολογια,ενω ο διαχηρηστεις ειπε οτι το ενα παιχνιδι που επαιξα με λολομπα μετραει που σημενει οτι εχω ακομα 3 ποντουσ!επισης εφοσον μετραει το ενα παιχνιδι μου με λολομπα,δεν ειναι σωστο να μετρησει κ το αλλο με κουρουπα που παιξαμε στη κοινοτητα το ενα το οποιο νικησα!νομιζω οτι κανονικα εχω 9 ποντουσ!ευχαριστω!
Back to top Go down
kanonieris




Αριθμός μηνυμάτων : 62
Points : 20102
reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:25

xavi 7 wrote:
παιδια να σας ρωτησω γτι εχω μονο 3 ποντουσ στη βαθμολογια,ενω ο διαχηρηστεις ειπε οτι το ενα παιχνιδι που επαιξα με λολομπα μετραει που σημενει οτι εχω ακομα 3 ποντουσ!επισης εφοσον μετραει το ενα παιχνιδι μου με λολομπα,δεν ειναι σωστο να μετρησει κ το αλλο με κουρουπα που παιξαμε στη κοινοτητα το ενα το οποιο νικησα!νομιζω οτι κανονικα εχω 9 ποντουσ!ευχαριστω!
Έχεις δίκαιο φίλε. Θα πρέπει όμως να παίξεται και το αλλο παιχνίδι και να τα αναρτήσετε ξανά καθώς πρέπει.
Back to top Go down
xavi 7

xavi 7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19835
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-15

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:28

φιλαρακι δλδ αν δε μπει σμρ ο λολομπας κ ο κουρουπας, χανω τουσ 6 ποντουσ επειπλεον?φιλαρακι ομωσ ο λολομπασ δεν εκανε σωστα ροομ κ εγω χθεσ με γιαννη κταλαβα πωσ βλεπεισ αν ο αλλοσ εκανε σωστο ροομ!
Back to top Go down
xavi 7

xavi 7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19835
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-15

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:32

τα αποτελεσματα που εβαλα ειναι κανονικα,γτι κ το λολομπα νικησα 2 φορεσ ο αγωνασ στο ροομ τησ κοινοτητασ του τουρνουα που εκανα ελιξε 5-4 υπερ μου κ το ιδιο με κουρουπα ο αγωνασ τησ κοινοτητασ ελιξε 5-3 υπερ μου!αν θελετε δειτε κ στο πσ3 μου εχει απο μια νικη με το καθενα!
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:51

καπου νομιζω εχουμε χασει την ηρεμια μας εδω, δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι να καταλαβετε ορισμενα πραγματα, λοιπον παμε απο την αρχη ολοι οι αγωνες παιζονται μεσα στην κοινοτητα του τουρνουα,οποιος παιξει εκτος κοινοτητασ δεν μετραει ο αγωνας, παιζονται και οι δυο αγωνες συνεχομενοι, ευθυνη για την αναρτηση των αποτελεσματων αλλα και για την συμμετοχη στην κοινοτητα εχουν και οι δυο παικτες, οποιοσ δεν εμφανιστει στα καλεσματα του αντιπαλου μηδενιζετε και αποβαλετε απο το πρωταθλημα, η βαθμολογια λογο της μη αρμονικης εκβασης των αγωνων δεν μετραει προσ το παρον
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:52

xavi 7 wrote:
τα αποτελεσματα που εβαλα ειναι κανονικα,γτι κ το λολομπα νικησα 2 φορεσ ο αγωνασ στο ροομ τησ κοινοτητασ του τουρνουα που εκανα ελιξε 5-4 υπερ μου κ το ιδιο με κουρουπα ο αγωνασ τησ κοινοτητασ ελιξε 5-3 υπερ μου!αν θελετε δειτε κ στο πσ3 μου εχει απο μια νικη με το καθενα!


στην κοινοτητα μεσα φιλε xavi 7 υπαρχει μονο η μια νικη σου, οποτε πρεπει να παιξετε ακομα εναν αγωνα με lolompa
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20201
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:53

lolompas μεχρι τις 6 μπορω βραδυ δεν μπορω ποτε μπορεις??
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19984
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 05:56

μπορειτε παρακαλω να ειδοποιησετε τον panopoulo να μπει να παιξουμε και τον chris πως πρεπει να ξαναπαιξουμε τους αγωνες μας τους εχω στειλει μνμ αλλα δεν τους βρισκω και ειμαι ολη μερα μεσα και τους περιμενω επισης θελω να ρωτησω τι ωρα αυριο τελειωνει η προθεσμια μας και αν θα δοθει παραταση
Back to top Go down
xavi 7

xavi 7


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Points : 19835
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-15

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 06:17

εναταξει φιλαρακι σε ευχαριστω που απαντησες!να σε ρωτησω αν δε μπει ο λολομπας τι να κανω?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 07:24

xavi 7 wrote:
εναταξει φιλαρακι σε ευχαριστω που απαντησες!να σε ρωτησω αν δε μπει ο λολομπας τι να κανω?

Τιποτα , εφοσον του εχεις στειλει μνμ και στο τοπικ συζητησης αλλα και στο ps3 , εισαι οκ με τις υποχρεωσεις σας, παραταση θα δοθει ακομα μια μερα λογο των απροσμενων δυσχερειων που προεκυψαν
Back to top Go down
gueer_1992




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 19603
reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-08-26

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 07:37

εχω στειλει παρα πολλες φορες μηνυμα στον DROGBAZOUKAS αλλα καμια απαντηση τωρα τον βρισκω μεσα στο ps3 του στελνω μηνυμα να παιξουμε αλλα αυτος οχι δεν μου εχει απαντησει αλλα βγηκε κιολας εγω απλως το αναφερω για να ξερεται και οι διωργανωτες (και ξερω οτι αν δεν μπει πολυ απλα δεν θα παιξουμε).
Back to top Go down
kouroupas




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 19657
reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-08-16

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:16

opote thelete mou lete gia agwna simera euxartistw avastag 7,,,,giannisCR7,lolompas...
Back to top Go down
kouroupas




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Points : 19657
reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-08-16

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:23

loipon gia na teleiwsei auto to asteio...me to giannisCR7 (zenit) kerdisa kai sta duo me tin manchster united..to ena 6-0 kai to allo 4-3 ..kai me tin newcastle sto ena exasa kai sto allo x 3-3 ...loipon na mpei i swsti bathmologia..
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:37

Θελω να αναφερω οτι το μελος theKING_gr στους μεταξυ μας αγωνες ειχε lagg με αποτελεσμα την διαμορφωση αποτελεσματος, επειδη ειμαι διαχειριστης και δεν εχω πολυ μεγαλες φιλοδοξιες για το συγκεκριμενο τουρνουα απλα παιρνω μερος για την διασκεδαση, τα αποτελεσματα θα ισχυσουν κανονικα.Την επομενη φορα που θα αναφερθει κατι παρομοιο απο καποιο μελος για τον theKING_gr, πλην του μελους kyriakoss_91 θα υπαρχουν συνεπειες, εδω ηρθαμε για να διασκεδασουμε οχι για να βγαλουμε τα ματια μας με αθεμιτα μεσα, λυπαμε αλλα δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να χαλασει αυτη την ομορφη ατμοσφαιρα που εχει δημιουργηθει ολους αυτους του μηνες, το παρον θα γραφτει και στο τοπιc υποπτοι λαγγερ,Ευχαριστω
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:48

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 <a href=CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 IMG_0456
To μελος theKING_gr τιθεται εκτος διοργανωσης για ειρωνικα σχολια στον διαχειριστη του φορουμ σε λιγο θα ανεβει και η φωτογραφια


Last edited by alexteo on Sun Sep 08 2013, 08:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20326
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:49

Κριμα κ δεν το περιμενα ποτε να αμφισβητριται η εντιμοτητα μου απο τον διοργανωτη κιολας του φορουμ ως παιχτη κ ως ανθρωπο.οταν λαγγαρει καποιος σημαινει κ πολλα γ το χαρακτηρα του..η κατταγγελια αυτη δεν προσβαλλει μονο εμενα αλλα κ πολλα αλλα μελοι π εχω παιξει ως αντιπαλος..δεν εχω δωσει ποτε τετοιο δικαιωμα σε κανεναν να με κατηγορησει..στα δυο προηγουμενα τουρ μεχρι τωρα εχω παιξει σε εναν ημιτ.κ σε δυο τελικους..γ πολλα μ κατηγορησαν αλλα ΠΟΤΕ για λαγγ.να τονισω οτι τα ματς οντως δεν ειχαν καλη συνδεση απο την αρχη τους,χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι διαμορφωθηκε κανενα αποτελεσμα.να πω επισης οτι ο κυριος διοργανωτης με κατηγορησε ευθεος οτι λαγγαρω επι σκοπου χωρις καν να σκεφτει οτι το προβλημα μπορει να οφειλεται σε αλλο λογο.τελος θα ηθελα να ρωτησω γτ στο πρωτο παιχνιδι δεν ανεφερε κατι ενω παιζαμε με την ιδια κακη συνδεση..μηπως επειδη εληξε 1-1?
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20326
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:53

Να ανεβασεις ολη την συζητηση να δουμε αν οντως ειρωνευτηκα..ντροπη σας π κατηγορειτε κοσμο αδικα κ δεν δεχεστε κ αντιλογο.ντροπη σας.δεν σας φταιει κανενας αμα χανετε..μονο αυτο εχω ν πω.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:56

επιπλεον διοτι η συμπεριφορα του χαλαει την οικογενειακη ατνμοσφαιρα του φορουμ τιθετε ενα μηνα εκτος φορουμ, παρακαλω πολυ να συνεχισουμε το τουρνουα μασ ηρεμα κ ομαλα.
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20326
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:57

Τι κακο λεω στη φωτο??εσεις κατηγορειται οποιον θελετε αδικα η μη κ παιρνεται οποιοα αποφαση θελετε..σας πειρσξε η αληθεια; ειχα αναγκη να λαγγαρω γ να σε κερδισω αλεξτεο;
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20326
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 08:59

Τι κακο εκανα ρε παιδια;τι;
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21579
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 09:01

Η κουβεντα σταματαει εδω δεν αφορα αλλο το τουρνουα το περιστατικο που προηγηθηκε, και αν χρειαζετε να κανο προπονηση φιλε για να περναω καλ παιζοντας το αγαπημενο μου παιχνιδι δεν σου πεφτει κανενασ λογος , οπως και αν χαλαω τον ελευθερο μου χρονο για να δημιουργησω μαζι κ με τα αλλα παιδια ενα φορουμ που μπορουμε να διασκεδαζουμε οσοι αγαπαμε το pro παλι δεν σου πεφτει λογος,ευχαριστω
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20326
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 08 2013, 09:07

Συγνωμη εσυ δεν με κατηγορησες; εγω τι λαθος εκανα; εαν εσυ πιστευεις κατι π ειναι λαθος να μην απολλογηθει ο αλλος;τοσο καιρο ειχες καποιο παραπονο απο εμενα;σου δημιουργησα καποιο προβλημα π να χαλασει το κλιμα;; εγω ο ιδιος δεν ανεβασ αενα τεραστιο κειμενο π ειπα ολα τα καλα π εχει το φορουμ;;εσυ με κατηγορησες εγω ειπα μια κουβεντα παραπανω.αλλος μπορει να ελεγε πολυ χειροτερα.τι τοσο ασχημο κ κακο σ εκανα κ με αποβαλλεις; ειλικρινα δεν καταλαβαινω..μ ειπες να παρω πισω την ειρωνεια κ πριν προλαβω να αντιδρασω με διωχνεις;γιατι;
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 4 of 16Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#3 (FINAL)- ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΑΣ - CHAMPION CUP#3 (FINAL)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: