ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+20
kostasginn
takaros7
aprovreprtos
iakovos30
chris240796
Kyriakos_91
kouroupas
xavi 7
SpeedDemon_1989
IptamenosOllandos
gueer_1992
lolompas
makaras99
Xalkiotis
kanonieris
theKING_gr
prooakis
Blaze239
giannhssCR7
alexteo
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AuthorMessage
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:36

Για ποιο λογο ξαναπαιξανε ο κωστας με τον κυριακο;;αφου τα πρωτσ παιχνιδια τους ηταν εγκυρα.ο κωστας ειχε 6 βαθμους απο τις νικες του με κυριακο.και ξαναπαιζουνε;;;γιατι;;για να περασει ο κυριακος;;;και νικησε ο κυριακος τον κωστα δηλ 6-3;;;ακουστε να δειτε κυριοι διοργανωτες αυτο παει παρα πολυ..ανεχτηκα παρα πολλα τοσο καιρο αλλα ως εδω.νικησα 4 συνεχομμενες φορες τον κυριακο κ εχασα μονο μια φορα σε 4 ματς απο τον κωστα.και βγαινω τριτος;;;εχω σοβαρες υπονοιες οτι στηθηκαν εις βαρος μου καποια πραγματα.αυτα που γινοντσι εδω μεσα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ.αν δεν με γουσταρατε ν μ το λεγατε.δεν θελω καμια σχεση με σας πια.παιξατε χοντρσα παιχνιδια ρις βαρος μου χωρις να το αξιζω.αποχωρω δισ παντως απο δω μεσα γιστι αυτα που συμβαινουν ειναι ανηκουστα..πρσγματικα δεν ξερω τοσο μισος απο που προκυπτει..φευγω κ να ξερετε οτι διωξατε εναν ανθρωπο που ασχολουνταν καθημερινα κ με μεγςλη ορεξη κ με το προ αλλα κ με το φορουμ σας.
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19924
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:43

πανοπουλου μπορεις να παιξουμε κατα τις 10;
Back to top Go down
aprovreprtos




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19507
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-09-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:43

chris240796 wrote:
τωρα ρε φιλε δεν μπορεισ να μπεις??
ειμαι στο γραφειο και σχολαω 19:00 και εργαζομαι στο μαρουσι και μενω στη λουτσα,γι αυτο και αναρτησα της ωρες που μπορω,μακαρι να ημουν ολοι μερα σπιτι και να παιζαμε ολη την ημερα αλλα βλεπεις μου ειναι αδυνατο.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:43

theKING_gr wrote:
Για ποιο λογο ξαναπαιξανε ο κωστας με τον κυριακο;;αφου τα πρωτσ παιχνιδια τους ηταν εγκυρα.ο κωστας ειχε 6 βαθμους απο τις νικες του με κυριακο.και ξαναπαιζουνε;;;γιατι;;για να περασει ο κυριακος;;;και νικησε ο κυριακος τον κωστα δηλ 6-3;;;ακουστε να δειτε κυριοι διοργανωτες αυτο παει παρα πολυ..ανεχτηκα παρα πολλα τοσο καιρο αλλα ως εδω.νικησα 4 συνεχομμενες φορες τον κυριακο κ εχασα μονο μια φορα σε 4 ματς απο τον κωστα.και βγαινω τριτος;;;εχω σοβαρες υπονοιες οτι στηθηκαν εις βαρος μου καποια πραγματα.αυτα που γινοντσι εδω μεσα ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ.αν δεν με γουσταρατε ν μ το λεγατε.δεν θελω καμια σχεση με σας πια.παιξατε χοντρσα παιχνιδια ρις βαρος μου χωρις να το αξιζω.αποχωρω δισ παντως απο δω μεσα γιστι αυτα που συμβαινουν ειναι ανηκουστα..πρσγματικα δεν ξερω τοσο μισος απο που προκυπτει..φευγω κ να ξερετε οτι διωξατε εναν ανθρωπο που ασχολουνταν καθημερινα κ με μεγςλη ορεξη κ με το προ αλλα κ με το φορουμ σας.


Καταρχην θα σε παρτακαλεσω πολυ να κατεβασεις τονους, κατα δευτερο για ποιο πραγμα μιλας???Εμεις δεν εχουμε καταχωρησει καποιο αποτελεσμα εις βαρος σου, και κατα δευτερον εγω δεν βλεπω στην αναρτηση καποιο αποτελεσμα που να σε αδικει οταν ανεβει φωτο με καποιο αποτελεσμα να αισθανεσε τυχερος που παιξαμε κοινοτητα και μπορουμε να αξιολογησουμε αν ειναι εγκυρο η οχι, και θα σε παρακαλεσω να μην κατηγορεις αδικα τους διοργανωτες λεσ και εχουμε την ορεξη να ασχολουμαστε μαζι σου και να εσ διοξουμε απο το φορουμ λες και μασ τρως το ψωμι, αρκετα φιλε theking σοβαρεψου λιγο
Back to top Go down
aprovreprtos




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19507
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-09-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:44

makaras99 wrote:
πανοπουλου μπορεις να παιξουμε κατα τις 10;
Σε παρακαλω οχι πανοπουλου,χαχαχα ναι γιατι οχι θα ειμαι στο σπιτι η μετα την εθνικη η στις 22:00 οτι θες
Back to top Go down
makaras99




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Points : 19924
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-07-11
Ηλικία : 24

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:45

φιλε πριν την εθνικη γτ δεν μπορω να κατσω εως πολυ αργα για αυτο σε παρκαλω αν μποεις μπες κατα τις10 παρα για να αρχισουμε κατα τις 10
Back to top Go down
aprovreprtos




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Points : 19507
reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-09-04

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:47

οκ αγορινα κατα της 22:00
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:49

Στη σελιδα 11 ο κυριακος ανεβασε καποια αποτελεσματα με τον κωστακουκο διαφορετικα απο τα πρωτα.αυτο πως εγινε κ γτ ξσναπαιξανε;αφου εχουν ηδη παιξει.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 06:51

theKING_gr wrote:
Στη σελιδα 11 ο κυριακος ανεβασε καποια αποτελεσματα με τον κωστακουκο διαφορετικα απο τα πρωτα.αυτο πως εγινε κ γτ ξσναπαιξανε;αφου εχουν ηδη παιξει.


ωραια και γιατι ανυσηχεις δευτερος εισαι και παλι, στην κοινοτητα υπαρχουν 2 αγωνες αναμεσα κυριακο κ κωστακουκο./.....θα τα ελεγξουμε ολα...
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:00

Εαν πιαστουν εγκυροι οι δευτεροι αγωνες τους κ οχι οι πρωτοι ειμαι τριτος.αφου εχω τιμωρια με -5βαθμους.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:11

Τα αποτελεσματα μετρανε οταν μπουν στην αναρτηση αποτελεσματων σωστα αναρτημενα και με την πιο παλια αναρτηση χρονολογικα, επαναλαμβανω οτι οι συγκεκριμενοι παιχτες εχουν παιξει μεταξυ τους 2 φορες αρα κατι δεν παει καλα εδω σε περιπτωση που εχουν δηλωσει 4 διαφορετικα αποτελεσματα
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:17

Κ εγω αυτο λεω οτι κατι δεν παει καλα..
Back to top Go down
chris240796

chris240796


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Points : 19976
reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-10
Ηλικία : 27
Τόπος : farsala

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:24

iakovos30 δεν ειπες πως θα μπει μετα τις 5 ο fotis_CITIZEN??αντε που ειναι πηγε 6 μισι...
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:27

Αλεξ εχει γινει κατι τρομερο.εχουν αλλαχτει τα αποτελεσματα στην πρωτη αναρτηση του κουκου.αναρτηση αποτελεσματων. Αυτο ειναι τρομερο.πηγσινει στην αναρτηση αποτελ κ μετα πηγαινε κ στον πινακα βαθμ8λογιας να δεις.
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:32

Τι ειναι αυτα ρε παιδια;στην αρχη ειχαν ανεβασει τα σωστα τα οποια περαστηκαν ως εγκυρσ στον πινακα :everton schalke:4-0 k 3-1 κ χτες τα αλλαξανε σε μια νικη γ τον καθενα.εκανε edit μαλλον στο παλιο τ ποστ.αυτο τ θεωρω κομπινα κ περιμενω εξελιξεις αλεξ καθως μονος σκοπος π εγινε ολο αυτο ηταν να αποκλειστω.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:44

theKING_gr wrote:
Τι ειναι αυτα ρε παιδια;στην αρχη ειχαν ανεβασει τα σωστα τα οποια περαστηκαν ως εγκυρσ στον πινακα :everton schalke:4-0 k 3-1 κ χτες τα αλλαξανε σε μια νικη γ τον καθενα.εκανε  edit μαλλον στο παλιο τ ποστ.αυτο τ θεωρω κομπινα κ περιμενω εξελιξεις αλεξ καθως μονος σκοπος π εγινε ολο αυτο ηταν να αποκλειστω.


Εχεις δικιο, εχουν επεξεργαστει δεδομενα χωρις να ενημερωσουν τους υπευθυνους.....Τα αποτελεσματα ειναι ακυρα στους αγωνες kostakoukos- kyriakoss_ 91 και προειδοποιητικα για να μην εχουμε ασχημεσ εξελιξειεσ γιατι θελω να πιστευω οτι δεν το εκαναν εσκεμμενα -5 βαθμους και στους δυο, ευχαριστουμε τον theking για την βοηθεια του
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:51

Ευχαριστω κ ελπιζω να μην ειχαν καποιο σκοπο..
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 07:57

Θα παρακαλεσω παρα πολυ τα μελη που θα προκριθουν στην φαση των 16 αμμεσα να κανουν το τεστ συνδεσης στο ps3 με φωτο, οσοι δεν μπορουν να αναρτησουν στο τοπικ, να στειλουν την φωτο στο fb του φορουμ εδω https://www.facebook.com/PesTournamentFestivalPs3 μαζι με το nickname  τους στο φορουμ μας και μετα; στειλετε ενα μηνυμα οτι εχετε στειλει την φωτο εδω http://proevofans.forum7.net/t90-topic, σε περιπτωση που δεν αναρτησουν την φωτο του τεστ δεν θα συμμετεχουν στην φαση των 16, οποια απορια εχετε με pm  στον admin alexteo,
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:01

Επισης ν ενημερωσω οτι σκεφτομαι οσον αφορα τ δικα μου παιχνιδια κ τους δικους ομιλους να κραταω καποια αρχεια γτ μετα απο 2κ μισο τουρ ειλικρινσ δεν εμπιστευομαι..Απο δω κ περα λοιπον παιχνιδια που αφορουν εμενα κ τον ομιλο μου θα κρατουνται σε αρχεια.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20208
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:31

Λοιπον εχω να πω καποιια πραγματα ειστε απαραδεκτοι...ακουστε τι μου προσαπτουν τ παιχνιδια π επαιξα εγω με τον κωστακουκο ηταν στις 6 του μηνος τα μονα π μετρησαν δεν ξαναπαιξαμε με τον κωστακουκο απλα επειδη ο theking_gr δεν εχει μαθει ν χανει πρεπει ν περασει..λοιπον με κατηγορει ο αγαπητος αλεξτεο οτι εχω διακοπτακι δευτερον οτι συτηνω παιχνιδια ενω ξαναλεω εχουμε παιξει πρωτοι πρωτοι με τον κωστακουκο και μαλλον ο αλεξτεο εβλε τη φαντασια να δουλευει οτι και καλα ηξερα τι θ ειναι ακυροι ιοι αγωνες με theking και κωστκουκο και θα ξαναπαιξουν τελευταιοι θα χασω απο τον τtheking 5-0 και 4-2 και μετα για να περασω θα πρεπει ν φερει ο κωστακουκος με τον theking μια νικη μ εβερτον εναντιων πορτο 1 νικη μια ισσοπαλια τρομερη φαντασια μπραβο και στους δυο σας..δεν μ ενδιαφερει το site ας με μπαναρεις αλεξ αλλα να ξερεις το pesleague δεν θα σε στηριζει..και θα το δεις στην πραξη..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:42

Ειμαι τοσο μ τοσο βλακας που απο την πρωτη στιγμη π ειδα οτι ειμαστε μαζι στον ομιλο δεν κρατησα αρχεια γ τα παντα.καλα να παθω λοιπον τωρα που προσπαθω να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας...ελεος.τιποτα αλλο μονο λιγο ελεος.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20208
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:45

εισαι απαρΑδεκτος..να προσεχεις τι λες..γτ κανεις σαν γκομενα που σ παιρνουν την κουκλα..ντροπη σ..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20266
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:48

Η γκομενα εισαι εσυ που κανεις τοσες σκευωριες κ τοσες ιντριγκες..κ να προσεχεις το υφος σου απεναντι μου.ουτε να με τραμπουκιζεις ουτε να με απειλεις.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20208
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:50

μονο εσυ φωναζεις σε καθε τουρνουα κ εσυ ηρθες σ αντιθεση μ τν αλεξ τεο κ τν αναγκασες να φυγει απο τ τουρνουα..και μιλαω καθαρα κ ξαστερα..και δεν εχω να προσεχω τιποτα..
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21519
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 10 2013, 08:56

Kyriakos_91 wrote:
Λοιπον εχω να πω καποιια πραγματα ειστε απαραδεκτοι...ακουστε τι μου προσαπτουν τ παιχνιδια π επαιξα εγω με τον κωστακουκο ηταν στις 6 του μηνος τα μονα π μετρησαν δεν ξαναπαιξαμε με τον κωστακουκο απλα επειδη ο theking_gr δεν εχει μαθει ν χανει πρεπει ν περασει..λοιπον με κατηγορει ο  αγαπητος αλεξτεο οτι εχω διακοπτακι δευτερον οτι συτηνω παιχνιδια ενω ξαναλεω εχουμε παιξει πρωτοι πρωτοι με τον κωστακουκο και μαλλον  ο αλεξτεο εβλε τη φαντασια να δουλευει οτι και καλα ηξερα τι θ ειναι ακυροι ιοι αγωνες με theking και κωστκουκο και θα ξαναπαιξουν τελευταιοι θα χασω απο τον τtheking 5-0 και 4-2 και μετα για να περασω θα πρεπει ν φερει ο κωστακουκος με τον   theking μια νικη μ εβερτον εναντιων πορτο 1 νικη μια ισσοπαλια τρομερη φαντασια μπραβο και στους δυο σας..δεν μ ενδιαφερει το site ας με μπαναρεις αλεξ αλλα να ξερεις το pesleague δεν θα σε στηριζει..και θα το δεις στην πραξη..

φιλε κυριακο σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια για αλλη μια φορα τιμωρηθηκατε και οι δυο γιατι αλλαξετε τα αποτελεσματα χωρις να ενημερωσετε κανεναν και ειδικα τους διαχειριστες τωρα ποιος σου εδωσε την πληροφορια οτι εγω αποζηταω κατι απο pesleague???? λαθος πληροφορημενος εισαι , οτι κανω το κανω για ολους εμας για την παρεα pewleague ειναι για οποιον θελει να παιξει δεν ειναι για μενα, ειμαι αρκετα μεγαλος για να παιρνω μεροσ σε διοργανωσεις που δεν ειναι τις ιλικιασ μου, λυπαμε πυ εβγαλεσ παλι την χολη σου επανω μου....
Back to top Go down
Sponsored content





CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Empty
PostSubject: Re: CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CHAMPION CUP#3(FINAL)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 8 of 16Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» CHAMPION CUP#3 (FINAL)- ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» CHAMPION CUP # 2-Συζητηση
» CHAMPION CUP#1 -Συζητηση
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» CHAMPION CUP#3 (FINAL) - ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: