ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net

HomeΑρχικήCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

Share | 

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
alexteo
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Τόπος : Αθηνα

PostSubject: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Sat Mar 01 2014, 10:00

Εδω γραφουμε οτι ειναι σχετικο με το league#3
Back to top Go down
View user profile
prooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-03

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 03 2014, 08:23

ΠΕΔΕΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΟΤΙΣΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΤΟΝ ΑΓΟΝΟΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΧΤΙ
Back to top Go down
View user profile
Fotis4taz

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-11-08

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Wed Mar 05 2014, 13:49

ΜΕΣΑ ΜΑΓΚΕΣ ΣΑΣ ΔΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΠΣΝ!! οκ μπαινω σε 10 λεπτακια~!
Back to top Go down
View user profile
theKING_gr

Αριθμός μηνυμάτων : 352
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Thu Mar 06 2014, 13:43

Αποχωρω απο το τουρνουα.δυστηχως ο τεο δεν δεχεται την δημοκρατια στο φορουμ.αποφασιζει μονος του χωρις να τον ενδιαφερει η γνωμη των αλλων..κριμα γτ δεν ειχε δειξει τετοια στοιχεια..δυστηχως μας εδωσε τελεσιδικο οτι ο τροπος παιχνιδιου απο δω κ περα στο φορουμ θα αλλαξει. Χωρις να ενδιαφερεται γ οσους δεν θελουν να παιξουν ετσι..υπο αυτες τις συνθηκες λοιπον σας αφηνω..ελπιζω στο μελλον να μαθει να σεβεται κ τους αλλους ανθρωπους κ στο φορουμ αλλα κ στη ζωη του..
Back to top Go down
View user profile
Kyriakos_91

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 07:04

Αποχωρω και γω απο το τουρνουα για προσωπικους λογους..θα επιστρεψω αμα ειναι στο μελλον..καλη συνεχεια στα παιδια..
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 09:17

Πολύ φιλοσοφία δίχως ουσία .... Τι σημαίνει δημοκρατία για εσένα; Να κΑνουμε τα χατηρια σου;; Και απο την άλλη ποιος είσαι εσύ και κάθεσαι και κρίνεις;;τι έχεις προσφέρει σε αυτό το φόρουμ ;;; Αναρωτήθηκα ποτε φιλε theking?? η δημοτικότητα σου ειναι στον πάτο εδω, επιτρεψε μου να μην λάβω σοβαρά υπόψιν μου αυτά που λες... Καλό θα μας κανείς να αποχωρήσεις άμπαλους κ δειλός δεν θελουμε εδω. Καλό θα μας κανείς να ηρεμήσουμε λίγο απο τις φασαρίες σου άνευ ουσίας για εμάς, το φόρουμ προχωράει μπροστά με όσους θέλουν να διασκεδάζουν παίζοντας αληθινό προσομοίωση του ποδοσφαίρου το Χειροκίνητο pes 2014 απευθύνεται σε ικανούς παίχτες και όσους έχουν όρεξη να μάθουν και να διασκεδάζουν παίζοντας το αγαπημένο τους παιχνίδι . Όσοι ειναι στενοκεφαλοι και δειλοί ας αποχωρήσουν δεν κάνουν για την παρέα μας, με κατηγορεις για δικτοκτορα καλά... Τι εκαμα; Το ίδιο παιχνίδι παίζουμε στα ίδια τουρνουα αλλά άλλαξαν οι ρυθμίσεις....ειναι πιο δύσκολο το παιχνίδι , αυτό ειναι το πρόβλημα μα σας;;; Ε ναι ειναι πιο δύσκολο και θέλει πιο πολύ προσπάθεια για να έχετε καλές επιδόσεις όλοι σας , προσωπικά δεν βλέπω κάτι κακό, ίσα ισα καλό θα σας κάνει ώστε να μάθετε ακόμα πιο καλά το παιχνίδι, γιατι μου μάθατε όλοι 5 κόλπα και νομίζετε ότι είστε παγκόσμιου κλάσης .... Πόσο αν ώριμοι είστε κ πόσο μακριά απο την πραγματικότητα και τωρα που ειναι να δώσετε εξετάσεις ταχα μου σας πειράζει ο admin και έφυγε ρε γιατι μέσα σας γνωρίζετε ότι δεν θα τα καταφέρετε γιατι ξέρετε ότι δεν έχετε κάποια αξία ως παίκτες παρά μόνο σαν cheater k lagger και απομίμηση κινήσεων που μάθατε με ακρίβεια να εκτελείτε και σας ειναι αρκετό ώστε να κοκορευεστε ότι είστε παιχταραδες.... Πόσο αν ώριμοι είστε αλλά το σημαντικό πόσο δειλοί είστε , σας ευχαριστω
Back to top Go down
View user profile
theKING_gr

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 10:10

Ασυναρτησιες λες τεο...αμπαλος ησουν εισαι και θα εισαι παντα ΕΣΥ!!!αυτο το λενε τα αποτελεσματα σου και οι μηδενικες πορειες σου εδω μεσα..οι 5αρες τοσων χρονων σε πειραξαν στον εγκεφαλο..εισαι εντελως ανικανος για αντμιν και αυτο φαινεται απο την αρχη του χρονου..εμεις το παιζουμε παιχταραδες η εσυ την εχεις δει υπερανω με την δηθεν καινοτομια σου για μανουαλ..κανεις μεγαλος παικτης στον κοσμο δεν παιζει φουλ μανουαλ.ΚΑΝΕΙΣ!Τελος παντων εισαι πολυ λιγος και ως αντμιν και ως ανθρωπος..μονο να το παιζεις δικτατορας ξερεις να λες χαζομαρες και να χανεις σε καθε ματς!αυτο εισαι και κοιτα να το δεχτεις.
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 10:28

Σου είπα και στο Facebook δεν δίνω μια για τις επιδόσεις μου στο pro ειναι μέρος της διασκέδασης μου οταν είμαι στο σπιτι, ποιος είσαι εσύ που θα μου βαθμολόγησεις την διασκέδαση μου;; Νικάω χάνω το ίδιο μου κάνει ένα ηλεκτρονικό παιχνίδι ειναι στο τελος ούτε χρήματα κερδίζω ούτε καριέρα θα κανω , μάλλον εσύ λες ασυναρτησίες και επειδή είσαι και πιτσιρικάς έχεις μπερδέψει τα μπουτια σου, δεν με ενδιαφέρει ούτε θα γίνω αντιγραφή τι κάνουν στον κόσμο , σίγουρα όμως υπάρχουν πολλοί παίχτες που παίζουν φάουλ μανουαλ, επισκεψου ολα τα βίντεο που σχετίζονται με το προ θα δεις ότι ολα ειναι σε μανουαλ μορφή εξάλλου και η εταιρία Konami αυτό στηρίζει και διαφημίζει τόσα χρονια την πλήρη απελευθέρωση του παιχνιδιού , αυτό που παίζουμε όλοι ειναι καθοδηγούμενο απο pc οποτε τζάμπα κόπος , το φάουλ μανουαλ θέλει παρά πολύ προσπάθεια και μεγάλη δεξιότητα για να βγάλουμε επιδόσεις άρα πιο πολύ προσπάθεια και γνώσεις του παιχνιδιού δεν συνίσταται για τεμπέληδες και cheater αυτοί νικάνε μόνο αν μάθουν τα bugs k cheat , όσο αφορά για ανίκανο admin σε ευχαριστω για άλλη μια φορά αλλά ούτε εκεί κανω καριέρα , για την παρέα κ για τα φιλαράκια που με εκτιμάνε είμαι εδω και θα είμαι !!!!!
Back to top Go down
View user profile
theKING_gr

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 10:53

Και εμας ειναι δικαιωμα μας να παιζουμε το προ οπως το εχουμε μαθει 15 χρονια τωρα...γτ νας το στερησεις αυτο??δεν μπορεις να βαλεις 2 τουρνουα να παιζουμε κ εμεις το χομπι μας??
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 11:39

Φιλε μου καλέ τρέχει το league 3 με κανόνες απλού προ, το World Cup 3 έχει τις ρυθμίσεις του χειροκίνητου ....και δεν επέβαλα με το ζόρι να παίξετε τι άλλο δεν καταλάβατε
Back to top Go down
View user profile
cloudsotos7

Αριθμός μηνυμάτων : 186
Τόπος : athens

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 13:57

σαν ιδεα ειναι καλη να το δοκιμασουμε απλα οχι τωρα!εγω προσωπικα αν υσχιει απο τωρα παραιτουμε κ εγω για οποιο τουρνουα ειναι να παιξουμε με αυτο το στυλ γιατι σε 1.5 μηνα ειναι το πανελληνιο κ δεν θελω να μπλεξω τα στυλ γιατι προπονουμαστε με συγκερκιμενο τροπο!γενικα στην ιδεα ειμαι υπερ παντως
Back to top Go down
View user profile
theKING_gr

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 14:26

Τεο ειπες κατα λεξη οτι απο το λιγκ 4 κ μετα ολα τα τουρ θα παιζονται με αυτο τον τροπο..τι λες οτι δεν καταλαβαινω???
Back to top Go down
View user profile
prooakis

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 07 2014, 16:47

πεδεια δεν εχει μπι μερεσ ον λαιν κοstantinos10101
Back to top Go down
View user profile
Fotis4taz

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-11-08

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 02:10

ΡΕ ΠΡΟΑΚΗ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. ΤΙ 6-0 ΡΕ ΠΑΙΔΙ Μ?
ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΡΕ ΑΜΠΑΛΕ! να δουμε πιος θα τερματισει 1ος προακη και σορρυ προς ολους για τι συμπεριφορα προς στο προακη βαζει οτι νανε αποτελεσματα ποτε δε βαζει σωστα αποτελεσματα αυτο το παιδι δε παλευεται πραγματικα!!!
Απο το τερμα ειχε τη μπαλα τη πηγε στο αλλο τερμα στο δικο μου τερμα και γκολ? χωρις OFFISDE? ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ!
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 02:26

Καλημερα, εάν έχει γράψει ψευδή αποτελέσματα ειναι η δεύτερη φορά που το κάνει και αυτό έχει συνέπεια να τον διώξουμε απο το φόρουμ , εάν υπάρχει φωτό παρακαλω πολύ να την σνεβασετε στο fb , μετά απο παραιτήσεις μελών cloudsoto, theking, kyriakos91 αναστείλετε η B Class και όλοι οι παίχτες πανε στην A class στις θέσεις των παρετηθεντων
Back to top Go down
View user profile
pitnick3
Επόπτης
Επόπτης

Αριθμός μηνυμάτων : 60

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 04:41

αφου ειμαστε λιγα ατομα προτεινω να γινει μια λιγκα και οι 4 πρωτοι να παιζουν μπαραζ μεταξυ τους διπλα ματς οπως στο ελληνικο πρωταθλημα ετσι θα εχει ενδιαφερον και 2-3-4 θεση .και γενικα η λικγα.

2nd place at proevofans league#1(B class)pes 2014
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 05:22

Ειναι δεκτή η ιδέα σου θα το κάνουμε αλλά θα υπάρχει βαθμολογία απο τα μεταξύ τους παιχνίδια στο πρωτάθλημα η απο μηδενική βάση θα αρχίζουν;
Back to top Go down
View user profile
pitnick3
Επόπτης
Επόπτης

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 05:27

μηδενικη λεω καλυτερα

Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 06:12

Ok το πιο δίκαιο ειναι να έχουν τους πόντους απο τα μεταξύ τους παιχνίδια ώστε μα υπάρχει κάποιο αβαντάζ απο το πρωταθλημα
Back to top Go down
View user profile
pitnick3
Επόπτης
Επόπτης

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Mon Mar 10 2014, 06:47

και ετσι καλο ειναι

Back to top Go down
View user profile
cloudsotos7

Αριθμός μηνυμάτων : 186
Τόπος : athens

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Tue Mar 11 2014, 06:40

καλησπερα!εγω δεν παραιτηθηκα απο το λιγκ αλλα μονο απο το μουντιαλ που πρεπει να παιξουμε ολα μανυαλ!το λεω καθαρα πιο πανω........
Back to top Go down
View user profile
prooakis

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Wed Mar 12 2014, 14:34

cloudsotos7 ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΤS
Back to top Go down
View user profile
prooakis

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Thu Mar 13 2014, 10:58

ΣΙΧΑΡΙΤΙΡΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΑΜΑΛΟ ΡΕ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΚΕΡΔΙΖΙ ΜΕ ΛΑΓ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΕΣ ΣΙΓΑ ΜΙΝ ΚΑΤΕΒΙ ΠΟΤΕ  ΚΑΛΥ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ
Back to top Go down
View user profile
prooakis

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 14 2014, 01:49

ΖΗΤΑΟ ΣΥΓΝΏΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΆ ΜΟΥ
Back to top Go down
View user profile
alexteo
Admin
Admin

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   Fri Mar 14 2014, 02:05

Δεκτή η συγγνωμη σου, ύστερα απο αν επάλληλες άσχημες συμπεριφορές των μελών cavani k the king ερχόμαστε στην δύσκολη θέση να αποκλείσουμε αυτά τα δυο μέλη απο την παρέα μας για απρεπή συμπεριφορά και κακό παράδειγμα μελών στο φόρουμ , στο μέλλον να ξέρετε ότι δεν θα επιτρέψω εξύβριση ειρωνικά σχόλια αλλά κ συκοφαντική δυσφήμιση σε κάνανε μέλος του φόρουμ , οι κανόνες ισχύουν για ολους και δεν εξαιρείτε κανείς , ούτε θα συγχωρεσω κανέναν και για τίποτα κ μεταμέλεια να δείξετε θα αποβληθεί ρε δια παντός
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   

Back to top Go down

PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Champions League Tournament ~ Sign - IN ~
» SCCT Super League II
» SCCT Book Super League I
» SWCR Champions-League 2011 with 40 moves in 150 minutes started!
» SWCR Champions-League 2011, 40 / 150 started Jan. 10th, 2011