ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+10
cloudsotos7
djstamatis
giannhssCR7
Giovanni
theKING_gr
prooakis
Fotis4taz
Tigrisz21
Kyriakos_91
alexteo
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeSun Feb 23 2014, 15:17

Εχεις δικιο γιαννη οποτε ανακαλω την αποφαση αυτη..


Last edited by Kyriakos_91 on Mon Feb 24 2014, 03:57; edited 2 times in total
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 19946
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeSun Feb 23 2014, 16:08

κυριακο αγορι μου δεν γινεται να γινονται τοσες παραιτησης σε τουρν...το σιτε φτιαχτηκε για να διασκεδαζουμε..εγω δεν ειχα σκοπο να βγω απο το τουρνουα ετυχε λογο σοβαρου θεματος και δεν πιστευω να επαναληφτη αλλη φορα..σου προτεινω να μην φυγης ολοκλρωσε τα ματς σου και ξανασκεψου του.αλλιως ειμαι προθημος αν δεν συνφωνης να συνεχισης να παρω την θεση σου και να ξαναγυρισω πισω πιστευω θα προλαβω να ολοκληρωσω τα ματς.το λεω παντα σε περιπτωση που δεν θες να συνεχισης και επιμηνης,και συνφωνη και ο αντιμ φυσικα, και ειμαι ευπροσδεκτος στην παρεα σας.και ζηταω συγγνωμη για την ξαφνικη αποχωρηση μου απο ολους σας και απο τον αλεχτεο ειδικοτερα δεν ειχα σκοπο να δημιουργησω κανενα προβλημα απλα ειλικρινα ειχα πολυ σοβαρο θεμα, ελπιζω να καταλαβενετε δεν θα επαναληφτει ξανα ευχαριστω..
Back to top Go down
cloudsotos7




Αριθμός μηνυμάτων : 186
Points : 19937
reputation : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09
Ηλικία : 34
Τόπος : athens

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 03:54

κερδισα ολους τους αντιπαλους απο 2 φορες οποτε πιστευω οτι το λογικο κ το δικαιο ειναι να το παρω το πρωταθλημα!ελπιζω να επικρατηση λογικη
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 05:24

Λοιπον στον αγωνα με τον κυριακο μολις εγινε το 3-2 υπερ μου αρχισε ενα τρομερο λαγγ που πιστευω απο την εμπειρια μου οτι ηταν εσκεμμενο..πατησα αμεσως παυση τον ρωτησα κ μου ειπε οτι φταινε οι σερβερς...το ματς συνεχιστηκε με αποτελεσμα να ηττηθω..δυστηχως η χρονικη στιγμη που αρχισε το λαγγ δεν μου αφηνει αμφιβολιες οτι το λαγγ ηταν εσκεμμενο..δυστηχως δεν θα βρω το δικιο μου οπως καταλαβα παρολο οτι ο συγκεκριμενος εχει κατηγορηθει στο παρελθον κ εχει τιμωρηθει μαλιστα για παρομοια θεματα..επισης εμαθα οτι με κατηγορησε στον αdmin για εσκεμμενο λαγγ στον συγκεκριμενο αγωνα..και απορω:ενω νικαω με 3-2 γτ να αρχισω να το κολλαω??δεν βγαζει νοημα.τελος παντων εχω ανεβασει κ ενα βιντεο οπου το ειδε ο αντμιν..μικρο βιντεο αλλα δεν προλαβαινα μεγαλυτερο καθοτι επαιζα..επαναλαμβανω οτι ολα ξεκινησαν στο 3-2 υπερ μου κ οχι απο την αρχη του ματς.αυτα.δεν ειμαι διατεθειμενος ν μπω σε μανουρες τσακωμους κλπ..απ οτι καταλαβα δεν προκειται ν γινει κατι..
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 05:36

Φιλε theking_gr πες μου εναν λογο να λαγκαρω??εναν??πιστευεις οτι δεν ειχα την ικανοτητα σε ενα ημιχρονο να το γυρισω απο μονος μ..δεν μπορω αλλο εδω μεσα.ειναι αρρωστο να συμβαινουν πραγματα για ενα κυπελλακι..τι να πω θεε μου πραγματικα..τοσο πολυ με μισεις που δεν μ θες εδω μεσα..δηλαδη για ονομα το υθεου και της παναγιας..τοσο αρρωστια εχετε??τοσο πολυ..ειλικρινα  κλαιγεσαι στα φορουμ και να με αποκαλεις λαγκερα...ενω εσυ εχεις θεμα με τη συνδεαση και το λενε ολοι...στο ορκιζομαι ομως στη αντρικη μου τιμη γτ τα τιμαω τα παντελονια π φοραω οτι δεν λαγκαρα..και για να τελειωνει το θεμα εδω αφου εχεις τετοιες υποψιες προτεινω να ξαναπαιξουμε απο το 3-2 στο ημιχρονο..αλλα να ξερεις οτι εισαι αρρωστος φιλε..πραγματικα..λυπαμαι που το λεω αλλα αυτο ειναι ντροπη ολοκληρος αντρας να ασχολεσαι με ενα ποδοσφαιρακι..και να μου πουλας τρελα..Κατι τελευταιο λαγκαρω με σενα για ενα παιχνιδι ενω ξερω οτι κ μ ηττα βγαινω πρωτος και με τον djstamati που εχασα 6-3 δεν λαγκαρα..δλαδη theking μην ξεκινας πολεμο παλι..σκεψου λογικα και χαλαρωσε..σε παρακαλω παρα πολυ..δηλαδη..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:06

Εγω ειμαι αρρωστος;;:μετα απο ολα αυτα που συνεβησαν περσυ εγω ειμσι ο αρρωστος;;οκ..παντως αν εβλεπες καλυτερα θα καταλαβαινες οτι μια νικη δεν μου δινει τιτλο..το γεγονος οτι το λαγγ αρχισε στο 3-2 δεν ειναι "λιγακι" υποπτο;;;ειπα κατι γ το πρωτο ματς μηπως;::σου παρσπονεθηκα γ αυτο;;λοιπον χωριο που φαινεται φιλε μου......τελος παντων κανενα πολεμο δεν ξεκιναω γτ πραγματικα δεν εχω καμια ορεξη.ειλικρινα..ανεφερα ενα γεγονος,μια πραγματικοτητα!!!εσυαπο την αλλη εσπευσες ν με κατηγορησεις στον τεο οτι εγω το λαγγαρα...ακουσον ακουσον..αυτα!!επισης ολοι ξερουν ποιος ειναι ποιος εδω μεσα..
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:18

Σωστα ολοι ξερουν ποιος ειμαι..δεν σε κατηγορησα εσυ με κατηγορησες οτι λαγκαρα και το εμαθα.θα δωσω τοπο στην οργη..αλλα να τονισω οττι ενω πετουσα την μπαλα εξω χθες για να βγει...εσυ επεζεσ κανονικα οτα την επερνες...μ μιλας για περυσι..μονο για περυσι εχεις να πεις εκει στηριζεσαι..φετος π δεν μπορεις να σταυρωσεις νικη κ μ παρακλαγες να σε μαθω..και μ μιλας για ποιος ειναι ποιος..λοιπον..θα ανακαλεσεις το οτι μ λες λαγκερα και θα ζητησεις συγγνςμη και θα παιξω μαζι σου το δευτερο ημιχρονο μ σκορ 3-2.
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:27

Σε παραλαλεσα εγω γ κατι;;;κανα ματς σου ζητησα ν κανουμε γ να γινομαι καλυτερος..παρακαλι ειναι αυτο;;;κ δευτερον μια χαρα νικες σταυρωνω σ αυτο το επιεικως μετριο προ...αν εσυ χαιρεσαι που περσυ ησουνα πελατης μου ενω φετος εισαι πολυ καλος μπραβο σου..κανεναν δεν ενδιαφερει ποιος ειναι καλος φετος ειλικρινα..λαθος προ δισλεξες να εισαι καλος φιλε μου...
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:31

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..θελεο o theking να κρυφτει κ η χαρα δεν τον αφηνει..Και περυσι ημουν ονλινε που δεν υπηρχε καν ελεγχος τερματοφυλακα και το o com ηταν αρχαριος και δεν εκοβε..λοιπον..επειδη εισαι πουθενας στην pesleague..κατεβα να τα πουμε απο κοντα σε ματς και ασε τα πελατης κλπ..ολοι ξερουν αν ημουν η οχι καλος περυσι..δεν το συνεχιζω..απλα επειδη θες να κερδισεις το ματς στα χαρτια για να φανεις λιγο θα σου δωσω την αναλογη αξια που σου αντιστοιχει..και αυτο το μετριο προ οπως το αποκαλεις απο το φιφα στο προ το γυρισες φιλαρακι..τα μαθανω ολα..λοιπον καληνυχτα για φετος..βλεπε την πλατη μου και αστα τα περι ανεμων και υδατων..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:36

Ενταξει ρε φιλε οτι πεις...ειμαι απ τους καλυτερους δεν εχω να αποδειξω κατι..τα κυπελλα μου τα λενε ολα..τελος παντων..ειπα απλα οτι το θεμα αρχισε απο εκεινο το σημειο..αυτο και μονο.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:40

Eiσαι απο τους καλυτερους εδω οχι στην pesleague..λοιπον..εγω για να ξερεις..δεν ασχολουμαι με κυπελακια αλλα με κυπελα για αυτο αμα θες εχω αρκετα στην τροπαιοθηκη μου απο το προ να σου βγαλω φωτο να τα δεις...αλλα μονο σε φωτο θα τα βλεπεις..λοιπον..αστο εδω δεν χρειαζεται να γινομαστε μουρη στο φορουμ μ συζητησεις..εγω ειμαι γιατι ειμαι στο γηπεδο πρωτη μουρη..λυπαμαι γιατι εγω μονος μ σ εστειλα οτι χαιρομαι π ανεβαινεις και ηεθλα να εχουμε καλες σχεσεις και να μαστε ολοι καλα..δεν ηθελα να ερθω σ αντιπαραθεση μ κανεναν..τι να σου πω ειλικρινα...κριμα..γιατι ενω βελτιωνεσαι στο προ παραμανεις μικρος στο χαρακτηρα..και ετσι δεν θα πας ποτε καλα..υτη ειναι απαντηση μ σ αυτο π μ ρωτησες πως εχω γινει τοσο καλος..και αν δεν σ ενοιαζε αυτο το μετριο προ π λες οτι ειμαι καλος δεν θ μ ρωταγες πως γινομαι τοσο καλος..αυτα απο μενα..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:46

Το φιφα το αγορασα επαιξα 2 ματς κ το εβαλα γ πουλημα δεν στα ειπαν κ αυτα;::δευτερον οταν εγω επαιζα προ οι μισοι κ παραπανω κοιμοσταν στην κουνια γτ ειμαι κ 28αρης πλεον.. Εσυ που εισαι στν πες league;πουθενα σε εδιωξαν.επισης διαλυθηκε φετος γτ δεν παιζει κανεις.50 ατομα στον κοσμο παιζουν και χαιρεσαι που εισαι απο τους καλυτερους;;ακομα κ εδω 7 ατομα ειμαστε..τελος παντων περσυ που μετραγε το προ ημουνα πςντα πρωτος.φετος καλη σου τυχη σου ευχομαι..χβρις ανταγωνισμο πσιζεις ετσι κ αλλιως..επισης κ επειδη κ εγω τα μαθαινω ολα κ εσυ περσυ ειχες διακοπτςκη μου ειπανε..τι ν πω τωρα εγω λοιπον;;
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:51

1)ΕΙΣΑΙ 28 και ασχολεισαι μ ενα κυπελλακι..2)δεν μ εδιωξαν εφυγα δεν στα πανε καλα..3)δεν παιζουν 50 ατομα απλα 50 ατομα ασχολουνται σοβαρα..3)αυτι αποκλαεισαι απο τους καλυτερους χωρις να εισαι..4)για διακοπτακια και τετοια ελα ελεγξε το σπιτι μου να μου πεις αν αυτο π εχω και αναβω τη λαμπα στο δωματιο μ βοηθαει..να πεις.ποιος στα λεει αφου εισαι τοσο μαγκας οσο δειχνεις απο εδω και ασκεις κατα μετωπο επιθεση και κατα δευτερον να παιξεις το 2ο ημιχρονο αφου εισαι τοσο καλος οσο λες..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:52

Κ για να ξερεις εγω εκανα κινηση πρωτος κ σου εστειλα μνμ..ετσι γ να σπασει ο παγος..αρα εγω ειμαι αυτος που απογοητευτηκε απο ολο αυτο..κριμα..ξερεις ποσοι σε κραζουν κ τι λενε γ σενα;;πως να σε πιστεψω εγω μετα εσενα οταν μου εχουν πει τοσα;;;δυστηχως εισαι πολυ γνωστος αλλα για ασχημα πραγματα κ οχι για την παικτικη σου αξια.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:53

Ρε φιλε πες μου ποιοι στα λενε ολα αυτα που λες..εναν εναν σε μηνυμα και αφου πιστευετε τετοια για μενα..ακομα..τι να πω..παντως να ξερεις οτι δεν λαγκαρα και ειλικρινα θελω να μαθω ποιοι με συκοφαντουνε...
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:55

Επισης δεν ςσχολουμαι με κυπελλακι..εσυ το λες.. δευτετον στο site t pesleague το γραφει οτι σε απεβαλλαν..μονος μου δεν το πα.το διαβασα..μα γτ λες ψεματα μωρε;;αφου το γραφει κιολας.ελεος..τελος παντων κανεις δεν ασχολειται φετος..καταλαβε το..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 06:58

Ειχα ολη την καλη προθεση να ειμαι ευγενικος μαζι σου..το ειδες κ χτες τι σου ελεγα..ειμασταν μια χαρα.μεχρι το 3-2..λαγγαρες η οχι,στερηθηκα ενα καλο ματς ασχετου αποτελεσματος..στο πρωτο ματς σου ειπα οτι το χαρηκα παρολο που εχασα..και μαθαινω μετς απο τον τεο οτι εσπευσες να με κατηγορησεις γ λαγγ;;;:εμενα;;;ενω μου ελεγες οτι φταινε οι σερβερς;;;;
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:01

Εσυ ασχολεισαι..ξεκολλα κ ελα ν παιξουμε στο 3-2..στο ημιχρονο..
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:01

Ντροπη σου λοιπον φιλε μου για ολα αυτα που κανεις..και λες..τιποτα αλλο παρε κτο παγκοσμιο παρε και το γαλαξιακο..παρτα ολα φετος..με γεια σου..
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:03

Μα γτ ν λακγαρω στο ημιχρονο μ 3-2???ειχα 45 λεπτα..παμε να ηρεμησουμε..οκ?
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:03

μα δεν λαγκαρω τι λες...
Back to top Go down
theKING_gr




Αριθμός μηνυμάτων : 352
Points : 20071
reputation : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-13

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:05

Οχι δεν χρειαζεται..το κερδισες το ματς..5-3.
Back to top Go down
pitnick3
Επόπτης
Επόπτης
pitnick3


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Points : 19846
reputation : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 46

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 07:08

Εγω πιστευω για ολλα φταιει η πουτανα η konami και δε πιστευεω οτι υπαρχουν ατομα εδω που κανουν εσκεμμενο lag.
πολλες φορες φταινε και οι σερβερ και η συνδεση και οπως και η konami.
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20013
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 10:58

Μου απομενουν τα παιχνιδια με μουτελεο και tigriszstar τα ψαχνω τα παιδια αλλα δεν εχουν απαντησει...οποτε μπορειτε μπειτε !
Back to top Go down
mouteleos7




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Points : 18481
reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-02-16

PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitimeMon Feb 24 2014, 14:11

κυριακο η αυριο η τ αργοτερο τη τεταρτη θα παιξουμε..απλα ρε φιλε δε με αφηνει να μπω σε σενα να παιξουμε και θελω να το φτιαξω...σορρυ για τη ταλαιπωρια...
Back to top Go down
Sponsored content





PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PROEVOFANS LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» PROEVOFANS LEAGUE#3-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» WORLD CUP#2-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» WORLD CUP#1-PROEVOFANS LEAGUE(ΣΥΖΗΤΗΣΗ)
» CHAMPION LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: INTERNATIONAL LEAGUE :: PROEVOFANS LEAGUE (PS3)-
Jump to: