ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
3 posters
AuthorMessage
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeFri Nov 01 2013, 21:25

Το κυπελλο Proevofans cup#4  αρχιζει στις 10/11/2013, η διαδικασια ειναι απλη για να παρετε μερος, δηλωνετε συμμετοχη στο link πιο κατω βαζετε τον κωδικο που υπαρχει κατω απο το link και κανετε join στο event
καλη επιτυχια !!
Υ.Σ Tα αποτελεσματα των αγωνων σας τα γραφετε στο φορουμ στην καρτελα proevofans cup#4-ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ(ΟΧΙ ΣΤΟ PESRANKING απευθειας, απαγορευετε)

http://www.pesrankings.com/event/4103/
pass  oCk7HPq
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20051
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeWed Nov 06 2013, 17:58

Rockylia πραγματικα βαρέθηκα να ασχολούμε με εσας 4 άτομα είναι κρίμα που εγινες σαν αυτους είσαι 40 χρόνων αλλά τελικά εχεις μυαλό 10 χρόνων εγώ φταίω που ασχολούμε μαζί σου τόσο καιρό να σε βοηθάω και εσύ να το ξεπληρωνης έτσι χωρίς να φταίω χωρίς να  έχεις αποδείξεις και να σου εξηγώ τελευταία πως δεν χακαρα κανέναν ότι είναι ελεύθερα όλα να βλέπεις ότι έχω δίκιο και να με γραφής μην πω που.τετοιοι φίλοι να μου λυπούν δεν υπάρχουν φίλοι κάτσε με τον Κυριακο λοιπόν θέλω να στο κάνουν και σένα να δεις την γλυκά (φίλε)!!!cloud όσο για σένα (φίλε) δεν έχω λόγια για αυτά που πηγές και είπες σε όλους και τους έστρεψες εναντίον μου επιδι σου θίξανε το όνομα και εγώ τι φταίω ρεε; Και με μπερδεύης; Ε; Πολύ καλά σου φέρθηκα νομίζω και εσένα και του κυριακου και γενικά τέλος η ευγένειες εγώ για χάρη σας δεν ξανάπαιΖω πλέον προ και γενικά γινεςτε κακοί για ένα παιχνίδι χώρος να ξερεται τον άλλον μου σπάσατε τα νεύρα και δεν με ξερεται κάνω δεν σας πείραξα και με πειράξατε επανελλημενες φορές και για το wehellas φταις και εσύ γιατί ήξερες ότι ο βλάκας ο Κυριάκος μου έκανε βλακείες και δεν μιλούσες και δεν σας είπα τίποτα και εσύ τώρα μου κανείς τέτοια ; Περίμενετε να έρθω στο respect καφέ με κάτι φιλαράκια Κυριακο με εσένα θα ξεκινήσω πρώτα θα σου μιλήσω πολύ όμορφα θα Χάρης πολύ αγόρι μόυ ετοιμάσου να με γνώρισης αλλιώς.για σένα ροckylia λυπάμαι με την συμπεριφορά σου και μόνο Χάνης άτομα είδη έχασες αρκετά έχασες και μένα κάτσε με τον φίλο σου τον λαγγερα τον Κυριακο που τον κράζη τον μισό wehellas και το μισό fb..κανε με ban
Back to top Go down
Kyriakos_91




Αριθμός μηνυμάτων : 230
Points : 20118
reputation : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-09

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeWed Nov 06 2013, 23:42

Ρε γιαννη γτ το συνεχιζεις?ξεκολλα λιγο...στανατα να λες οτι ειμαι λαγκερας ενω δεν ειμαι...τι εχεις παθει δλδ και γινεσαι ερρειστικος...χαλαρωσε λιγακι κ ελα ν παιξουμε ηρεμα...αξιζει για ενα παιχνιδι να μαλωσουμε δλδ?
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeThu Nov 07 2013, 00:20

the beast incarnate wrote:
Rockylia πραγματικα βαρέθηκα να ασχολούμε με εσας 4 άτομα είναι κρίμα που εγινες σαν αυτους είσαι 40 χρόνων αλλά τελικά εχεις μυαλό 10 χρόνων εγώ φταίω που ασχολούμε μαζί σου τόσο καιρό να σε βοηθάω και εσύ να το ξεπληρωνης έτσι χωρίς να φταίω χωρίς να  έχεις αποδείξεις και να σου εξηγώ τελευταία πως δεν χακαρα κανέναν ότι είναι ελεύθερα όλα να βλέπεις ότι έχω δίκιο και να με γραφής μην πω που.τετοιοι φίλοι να μου λυπούν δεν υπάρχουν φίλοι κάτσε με τον Κυριακο λοιπόν θέλω να στο κάνουν και σένα να δεις την γλυκά (φίλε)!!!cloud όσο για σένα (φίλε) δεν έχω λόγια για αυτά που πηγές και είπες σε όλους και τους έστρεψες εναντίον μου επιδι σου θίξανε το όνομα και εγώ τι φταίω ρεε; Και με μπερδεύης; Ε; Πολύ καλά σου φέρθηκα νομίζω και εσένα και του κυριακου και γενικά τέλος η ευγένειες εγώ για χάρη σας δεν ξανάπαιΖω πλέον προ και γενικά γινεςτε κακοί για ένα παιχνίδι χώρος να ξερεται τον άλλον μου σπάσατε τα νεύρα και δεν με ξερεται κάνω δεν σας πείραξα και με πειράξατε επανελλημενες φορές και για το wehellas φταις και εσύ γιατί ήξερες ότι ο βλάκας ο Κυριάκος μου έκανε βλακείες και δεν μιλούσες και δεν σας είπα τίποτα και εσύ τώρα μου κανείς τέτοια ; Περίμενετε να έρθω στο respect καφέ με κάτι φιλαράκια Κυριακο με εσένα θα ξεκινήσω πρώτα θα σου μιλήσω πολύ όμορφα θα Χάρης πολύ αγόρι μόυ ετοιμάσου να με γνώρισης αλλιώς.για σένα ροckylia λυπάμαι με την συμπεριφορά σου και μόνο Χάνης άτομα είδη έχασες αρκετά έχασες και μένα κάτσε με τον φίλο σου τον λαγγερα τον Κυριακο που τον κράζη τον μισό wehellas και το μισό fb..κανε με ban
Καλημερα, νομιζω εχω γινει ξεκαθαρος οσο αφορα το θεμα σου φιλε cr7 καλυτερα μην δωσουμε συνεχεια απο εδω δεν σε ωφελει...σεβασου το φορουμ και τα μελη του και μαθε να σεβεσε κ τον εαυτο σου καποια στιγμη κ να μην εκτιθεσε ασκοπα, ειδικα για ενα ηλεκτρονικο παιχνιδι....
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20051
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeThu Nov 07 2013, 09:13

Αφού σου λέω δεν έχω κάνει τίποτα ; Δεν μπορείς να το καταλάβης; Αν δεν με θες σβήσε τον λογαριασμό μου να τέλειονη το θέμα..Κυριακο να θες να ηρεμήσω μιλά στον Αλεξετεο να με άφηνη να ξανάπαιξω αν είχα κάνει τίποτα ειλικρινά δεν θα μιλούσα Καν.δεν το έκανα εγώ μην με νευριαζεται τόσο πολύ γιατί δεν θα βγει σε καλό αυτό και έχω και δίκιο..θέλω να γίνουν όλα όπως πριν αν θες να ηρεμήσω αφού όπως λες δεν αξίζει να τσάκωνομαστε για ένα παιχνίδι τότε ας μου φέρθητε δίκαια ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.η θα γίνουν όλα όπως πριν αλλιώς δεν έχω άλλη επιλογή ειλικρινά
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeThu Nov 07 2013, 11:32

Σου έχω πει ότι δεν είσαι εκτός φόρουμ , είσαι ύποπτος για αυτά που έγιναν κ γράφτηκαν θα έρθεις στο offline να μας τα πεις από κοντά , όπως οφειλές να έρθεις στο προηγούμενο ... Δήλωσε και συμμετοχή άμα θες , μέχρι τότε είσαι εκτός από όλα τα τουρνουά του φόρουμ , αυτά αποφασίστηκαν από τα μέλη του φόρουμ στο προηγούμενο τουρνουά , είναι θέμα κανονισμών που πρέπει να σεβαστείς ,
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20051
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeThu Nov 07 2013, 19:12

Κοιτά αλεχτεο θα σου μιλήσω ήρεμα εγώ μίλησα με το παιδί τον Κυριακο και μου είπε δεν θέλει να μαλλωνουμε θέλει να ήμαστε όλοι μια παρέα και να παίζουμε!εγω αν είχα κάνει κάτι θα ζητάγα συγγνώμη και όλα καλά δεν έκανα τίποτα όμως ειλικρινά μιλάω!!αρκετα κράτησε όλο αυτό δεν ξέρω ποιος το έκανε όλο αυτό πάντως πολύ κράτησε ας παίζουμε όλοι ήρεμα και τέλος οι ανοησιες..θέλω να με αφησης να παίζω πάλι μην το συνεχίζεις άλλο αυτό αφορά εμένα τον cloudsoto και τον Κυριακο δεν έχει πρόβλημα το παιδί μου είπε δεν θέλει να γίνονται αυτά και να γίνουν όλα όπως πριν είπε..με σένα αλεχτεο δεν πειράζει όπως σε έβλεπα και πριν σε βλέπω αν θες μπορείς να μην μ μιλάς εγώ όλα οκ δεν σου κρατάω κακιά πάντως να ξέρεις δεν έκανα τίποτα..για σένα Κυριακο ειλικρινά αν είσαι εντάξει μαζί μου και με αφησεται να ξανάπαιξω χωρίς να μαλλωνουμε όλα οκ ούτε εγώ θέλω να τσάκωνομαι εδώ πέρα..βγες σε παρακαλώ και επιβεβαίωσε αυτά που μου είπες χτες να τέλειονη το θέμα να μάστε όλοι οκ για να μην μαλλωνουμε ποια
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeFri Nov 08 2013, 03:07

Καλημερα, θα στο πω αλλη μια φορα, δεν εισαι εκτος απο το φορουμ ουτε εχουμε τετοιο σκοπο να σε θεσουμε εκτος proevofans, πρεπει να καταλαβεις οτι αυτο που εγινε ειναι πολυ σοβαρο και συμφωνα με τις ενδειξεις θεωρησε υποπτος οτι εσυ δημιουργησες ολη αυτη την κατασταση.Σε καλεσαμε να ερθεις απο κοντα να μας απαντησεις σε καποιες αποριες που εχουμε, και για προσωπικους σου λογους δεν εμφανιστηκες....Σε εχω καλεσει στο επομενη συναντηση που θα εχουμε live σαν φορουμ ωστε να ερθεις ειναι υποχρεωση σου, οσο αφορα τις συμμετοχες σου σε τουρνουα του φορουμ μας σε εχω εκτος απο ολα τα επισημα τουρνουα του φορουμ ωσπου να εμφανιστεις σε καποιον υπευθυνο του φορουμ και να απαντησεις στα καθεκαστα, αναγνωριζουμε ομως την μεγαλη προσφορα σου στο φορουμ proevofans, ακομα αναγνωριζουμε οτι εισαι ενας απο τους καλυτερους παιχτες εδω και λυπουμαστε που δεν παιρνεις μερος στα τουρνουα μας, αυτο θελω να μας το αναγνωρισεις εσυ.Αναλαμβανω την ευθυνη να σε καλεσω στα week end cup που διοργανωνει το φορουμ μας ως ενδειξει σεβασμου στην προσωπικοτητα σου αλα και τις συνεισφορας σου στο φορουμ μας
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 20051
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeFri Nov 08 2013, 04:57

Εγω φίλε μου αλεχτεο σου ζητάω απλά να με αφησης να παίξω σε όλα τα τουρνουά ακόμα και ο Κυριάκος που μιλήσαμε μου είπε το θέμα έχει τελειωση..και δεν θέλει να μαλώνη μαζί μου ούτε και εγω ηλικρινα ούτε μαζί σου που σε θεωρώ τόσο καλό μου φίλο.σου το λέω για τελευταία φορά ηλικρινα πως δεν το έκανα εγω με ξέρεις καλά τόσο καιρό θέλω μια ευκερια να τέλειοση εδώ και να δέος πως κάνω τίποτα διώξε με..το θέμα αφορούσε καθαρά εμένα τον Κυριακο και το cloud κανενΑν άλλον εφόσον εγω ξεκάθαρισα τα πράγματα και είπε πως δεν θέλει να τσακωνόμαστε και να παίζουμε όλοι χωρίς φασαρίες τότε πιστεύω το θέμα προς την μεριά μου είναι λήξαν!δεν στα λέω στη. Τύχη αυτά ρωτά τον ίδιο και επίσης το θεωρώ ανοησία να απολογούμε για κάτι που δεν έκανα..θέλω να με καταλάβης δεν με γνώρισες χτες λήξε το θέμα και ασε με να παίξω και να γίνουν όλα όπως πριν..αν υποθήκε κάτι από μεριάς μου προς τα αλλά μελοι του φόρουμ ηλικρινα παιδιά σας ζητάω συγγνώμη σας σέβομαι ολους είςται καλά παιδιά και καλοι παίχτες εξάλλου εγω μιλάω με πόλους από δώ μέσα μια χαρά ακόμα και θέλουν να γυρίσω!με τον μόνο που έχει γινη παρεξήγηση είναι ο πρόακις.φιλε προακι δεν έχω πρόβλημα μαζί σου και μην θυμωνης όταν σε κερδίζω παιχνίδι είναι μην μαλλωνουμε για ένα game..αλεχτεο αυτά από μένα ελπίζω να με αφησης να ξανάπαιξω στα τουρνουά και να γίνουν όλα καλά μεταξύ μας είναι κρίμα να είμαστε έτσι και με σένα και να μην παίζω ελπίζω να μου δείξεις κατανοηση έστω μια φορά να φερθης όπως πρέπει..περιμένω ένα πμ σου η ένα μήνυμα εδώ ελπίζω να με δεχτης να παίξω.ευχαριστω
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21429
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitimeFri Nov 08 2013, 14:26

καλησπερα σημερα δεχτικα την εγγραφη του μελους nikos zoutsos  και σημερα διαγραφω αυτο το μελος για εξυβρηση στα μεταξυ μας παιχνιδια, παιζαμε σημερα για το κυπελλο και το πρωτο game  ηταν οκ σε καλη συνδεση, στο δευτερο game  ειχαμε λιγο κολλημα φυσιολογικο για τα δεδομενα του παιχνιδιου, και κοντα στο 90 μας πεταξε.....ετοιμαζομουν να του γραψω να τελειωση το game  με την καθαρη του νικη( εχανα 5-1) και ο κυριος κοιταχτε τι μου εγραψε σε psn k fb
PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ <a href=PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ IMG_0001 how to take a screen shot" />

PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ <a href=PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ IMG_0002 how to take screenshots" />


o συγκεκριμενος παιχτης μαλλον δεν διαβασε καθολου τους κανονες του φορουμ και δεν ηξερε με ποιον επαιζε, τετοια μελη ειναι ανεπυθιμητα στο τουρνουα μας και αποβαλετε δια παντος απο το φορουμ μας, ευχαριστω
Back to top Go down
Sponsored content





PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ Icon_minitime

Back to top Go down
 
PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ΑΓΟΡΑ PRO EVOLUTION SOCCER 2014 ΣΥΖΉΤΗΣΗ
» ProEvoFans cup#1- ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ProEvoFans cup#2 -ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» PROEVOFANS LEAGUE#2-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: ROAD TO GLORY-
Jump to: