ProEvofans.forum7.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ProEvofans.forum7.net

ProEvofans.forum7.net
 
HomeΑρχικήLatest imagesSearchRegisterLog in
super star /top player/my club/professional/ PROEVOFANS LEAGUE PES 2018

 

 PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Go down 
+3
paris mark
cloudsotos7
alexteo
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21274
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 31 2013, 09:48

Καταρχην θα παρακαλεσω να χρησιμοποιεις κοσμιες εκφρασεις δεν ειμαι το (αγορι ), εχουμε διπλασια διαφορα ηλικιας και θα θελα λιγο σεβασμο....Σε αυτα που λες εχεις δικιο, με την μονη διαφορα οτι οποιο μελος κανει επεξεργασια μνμ αφηνει στιγμα ποτε κ ποιο μνμ επεξεργαστηκε, μονο ο admin ειναι αορατος....
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 19896
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 31 2013, 10:32

δεν εχω τον κωδικο αδμιν στο ξαναλεω για τελευτεα φορα καν αν το ειχα γιατι να πειραξω ολα τα παιδια και εμενα,?και δευτερον αφηνει στιγματα μονοο αν πειραξεις το δικο σου προφιλ οχι των αλλων δες το και μετα μιλα και σου μιλαω ετσι για με εχεις φερει στα ορια μου ........ λοιπον αλεξτεο σε εκτιμουσα σε βοηθησα και μου το ξεπληρωνης ετσι δεν θελω πλεον να ξαναπαιξω προ χαρη σε εσενα ελπιζω να ευχαριστιθηκες σε ευχαριστω για ολα ωραιος εισαι και εσυ σε παρακαλω σβησε με απο το φορυμ δεν θελω να μπαινω και να στεναχωριεμαιι εξαοτιας σου δεν σου κραταω κακια απλα ετσι ειναι δεν υπαρχουν φιλοι ολοι το ευατο τους κοιτανε την αχαριστια δεν μπορω οταν σε λιγο καιρο το μετανιωσης δεν θα υπαρχω στο ονλινε ειδη εσβησα το giannhsCR7 εκανα φορματ στ πσ3 γτ αυριο θα το αγορασουν να σε κλα.
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21274
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 31 2013, 10:56

Παρακαλω πολυ να επιβεβαιωση ενα μελος απο το φορουμ σε αυτο το μνμ αυτα που ισχυριζετε ο φιλος Ιωαννης οσο αφορα την επεξεργασια, ας γραψει το ονομα του κ να σβισει τον επομενο αριθμο 555, οσο αφορα τα υπολοιπα φιλε μου καλε, εγω το μελος cloudsoto τον εβγαλα εκτος οταν σε κατηγορησε ευθεως για το επεισοδιο χωρις τις απαραιτητες αποδειξεις, και ημουν ο μονος που ψηφισε να αποβλειθει απο το offline k απο το φορουμ κοινως (ban) για την κατηγορια τις συκοφαντικης δυσφιμησης....Τωρα τι θα κανεις εσυ με την ζωη σου αλλα κ τις επιλογες σου οσο αφορα ττις παιχνιδομηχανες ειναι δικο σου λογαριασμος, μην φορτωνεις τα βαρη σε τριτους δεν ειναι αντρικιο....Αλλα μια και εισαι μελος του φορουμ ακομα θα σου δοσω μια αντρικια συμβουλη ως admin του proevofans...καθαρος ουρανος , αστραπες δεν φοβαται.....Αν λοιπον εισαι αθωως οπως ισχυριζεσαι ελα στην παρεα μας να μας ξηγηθεις σαν αντρας, προσωπο με προσωπο, κ οχι πισω απο την καλυψη τις οθονης., ευχαριστω
Back to top Go down
giannhssCR7

giannhssCR7


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Points : 19896
reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα-μυκονος

PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 31 2013, 11:00

ειμαι καθαρος φιλε μου τωρα ειμαι στην ροδο.απλα στεναχωρεθηκα με την δικη σου συμπεριφορα αυτο ειναι ολο δεν περιμενα να μου φερθεις ετσι ελα στην θεση μου μονο αυτο δηλαδη να πω δεν με ηξερες  θα ελεγα ενταξει αλλα καθε μερα μιλουσαμε ηξερες τι παιδι ειμαι αν ησουν στην θεση μου και σε εκανα μπλοκ και σε κατηγορουσα ενω ησουν αθωος και χωρις να εχω αποδειξεις ενω σου λεω αληθεια για τα προφιλ οτι μπορει να τα σβησει ο καθενας τι θα εκανες?? και επισης κατι αλλο εκανα edit 2 φορες το μηνυμα μου για να πω κιαλα και δεν λεει οτι το εχω επεξεργαστη και ουτε σαν αδμιν μπηκα ουτε τιποτα.μονο εκει φενεται ποσο λαθος εισαι μαζι μου..και επισης το τ κανω στην ζωη μου δεν εξαρταται μονο απο μενα αν μου λες τετοια πραγματα πως θες να εχω ορεξη να παιξω προ τελος δεν ξαναπαιζω σου ειπα καλυτερα να με πεις αμπαλο παρα να με κατηγορεις εχω αξιοπρεπεια δεν μεγαλωσα ετσι ξερεις..και τοσο καλα που με ξερεις θα επρεπε να το ηξερες αυτο και αν δεν ημουν σωστο παιδι ουτε θα σε βοηθουσα ουτε θα ασχολουμοθν μαζι σου ουτε θα συνχωρουσα τον καθενα που μου φεροταν ασχημα...
Back to top Go down
alexteo
Admin
Admin
alexteo


Αριθμός μηνυμάτων : 1098
Points : 21274
reputation : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-06-02
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 31 2013, 11:23

Εγω δεν ειπα οτι δεν εισαι καλο παιδι....Ολοι ειμαστε καλα παιδια, καμια φορα ομως κανουμε κ αδικιες, και εγω στα νιατα μου ημουν χειροτερος απο εσενα αρα λοιπον δεν μπορω να σε κρινω, μονο να σε συμβουλεψω μπορω, οπως θα εκανες και εσυ αν ησουν στην θεση μου...Εγω πιστευω οτι σου εχω μιλησει πολυ φιλικα, και να ξερεις οτι οποιος θελει το καλο σου σε κανει κ κλαις και οποιος θελει το κακο σου σε κανει κ γελας...Ακομα μια αρετη που πρεπει να αποκτησεις αν θες να κανεις προοδο στην ζωη σου ειναι η υπομονη....Εχεις 30 μερες μπροστα σου να μας βοηθησεις να βρουμε ποιος εκανε ανω κατω το φορουμ με ολα αυτα που συνεβησαν, να αποκατασταθει το ονομα σου και να γυρισεις στην παρεα μας με σεβασμο οπως σου αξιζει....
Back to top Go down
Sponsored content





PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ   PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PROEVOFANS CUP#3(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PROEVOFANS CUP#4(PES 2014)-ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ΑΓΟΡΑ PRO EVOLUTION SOCCER 2014 ΣΥΖΉΤΗΣΗ
» ProEvoFans cup#1- ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» ProEvoFans cup#2 -ΣΥΖΗΤΗΣΗ
» PROEVOFANS LEAGUE#1-ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProEvofans.forum7.net :: TOURNAMENTS PS3 :: ROAD TO GLORY-
Jump to: